На Закарпатті знищують останню незаангажовану телерадіокомпанію — ЗМІ

Масштабне скорочення спіткало одну з найпопулярніших телерадіокомпаній області

Проти журналістів держава розпочала антипропаганду, чим спровокувала витік інформації про справжні причини знищення «Тиси-1», пише видання Вся Закарпатська правда.

Тепер колектив поставили до відома про їх звільнення.

Пояснення коротке і необгрунтоване — штат потрапив під скорочення. Щоправда, тут далеко не все так просто.

Про істинні причини перетрубацій на телебаченні, у мережі Фейсбук пише тепер вже колишній заступник генерального директора телеканалу Олександр Герешко:

«Багато хто просить роз’яснення. Не збирався коментувати, бо готую на завтра окремий матеріал для tysa-first.com. Але сьогодні останній раз був у рідній телекомпанії, якій віддав більш ніж 35 років. Коли тебе звільняють, це твоя особиста трагедія. Коли звільняють цілу телекомпанію — почуття глобальної пустоти. Страшно вже не за себе. Страшно за життя взагалі. Сьогодні такі казкарі, як цитований в попередньому пості Mykola Chernotytskyi, відправили «на переоснащення» сто чотирнадцять працівників моєї «Тиси-1». Звільнили. Скоротили штат. Тих, хто залишився чекатиме друга хвиля. Весь збудований у 1967 році телевізійний комплекс АПБ — 100-метрова студія, редакційні приміщення, технічні апаратні — залишився пустим. Зовсім. Без ознак життя. Охорона його консервує. Може комусь треба на овощесховище? Голосіться. Що ще вразило. Другий день говоримо, пост розійшовся інтернетом. От, навіть кияни почули. А жоден закарпатський сайт «не помітив». Сайти, ви закарпатські?»

Чому влада не стала на захист державної телерадіокомпанії – питання відкрите. Є в цьому чиїсь шкурний інтерес або ж мова йде про звичайну для Закарпаття рокіровку кадрів побачимо згодом, та звичної нам «Тиси-1» краяни вже скоріш за все не побачать.

Нагадаємо, що Тиса-1 — це єдина повноформатна телевізійна студія області, яка існує вже понад 50 років. Донедавна, кваліфікований творчий та технічний колектив, що налічував кілька сотен фахівців.

Тепер же професіоналів ефіру, які розбудовували телеканал та щоденно спілкувалися з глядачами через екран телевізора, викинули на вулицю. Означає це початок ери нового продукту, а чи на Закарпатті банально привласнюють останню незаангажовану ТРК покаже час, та улюблену багатьма «Тису-1» з її неповторним контентом, вже ніхто не відродить.

You Might Be Interested In