Псевдоактивіст Грегор фігурує у ще одній будівельній афері — ЗМІ

У 2013 році аферист спільно з групкою ужгородських шарлатанів ввели в оману жителів міста

Про скандал навколо будівництва на вулиці Баб’яка в Ужгороді розмови ведуться вже не вперше. А саме – про висловлювання деяких ужгородців з цього приводу. Нагадаємо, що мова йде про законне будівництво та спроби перешкоджання роботи забудовника з боку місцевого активіста Віталія Грегора. У мережі Фейсбук було висказано думку, що таким чином Грегор або заробляє гроші, або просто намагається проштовхнути інтереси «зацікавлених осіб».

З історії забудови: у 2013 році забудовник, який наразі проводить будівництво на вулиці Баб’яка, викупив через аукціон земельну ділянку в іншій частині міста. Тож, землю було передано Ужгородскьою міськрадою офіційно з дотриманням всіх необхідних норм та законів. Тільки-но розпочалися будівельні роботи, мешканці ближніх будинків після втручання Грегора, виступили проти робіт. Активіст, нібито відстоюючи інтереси ужгородців, створив на місці штучний скандал. Підбурюючи людей проти саме цього забудовника, Грегор пообіцяв привести іншу фірму – начебто більш досвідчену та таку, яка збереже зелену зону.

Забудовники вийшли на розмову з мешканцями. В ході бесіди було досягнуто компромісу. В результаті – фірма-інвестор звернулася до міськради з проханням надати іншу ділянку замість конфліктної. Ужгородські депутати пішли назустріч як інвесторам, так і містянам. Тож, сам конфлікт було вичерпано, і забудовник законно отримав нову ділянку.

Після того, як ситуація налагодилась, не дотримуючись своїх слів, Грегор ввів в оману мешканців, а сам зник з обіцянками в нікуди. Але своєї мети він таки досяг: своє ім’я вкотре пропіарив, та не забув «відпраціювати» гонорар своїх «працедавців».

You Might Be Interested In