Син одіозного нардепа Балоги, аби привернути увагу преси, провокує скандал з перекриттям руху вантажного транспорту містом (ФОТО)

Мерія Мукачева планує перекрити для руху вантажного транспорту ще кілька вулиць

Особливо гостро у Мукачеві може постати питання пересування вулицями вантажного транспорту. Тоді, коли на об‘їзній, що веде до кордону в Ужгороді, утворилися чималі черги з вантажівок, мерія Мукачева хоче заблокувати для проїзду великогабаритів, дві вулиці. Йдеться про встановлення обмежувачів на вулицях Івана Франка та Свалявській, пише Вся Закарпатська правда.

За інформацією Мукачівської міської ради, на вулицях Івана Франка та на Свалявській облаштовують обмежувачі.

«У зв’язку з проведенням будівельних робіт з влаштування обмежувачів руху вантажного транспорту сьогодні тимчасово буде перекрито рух по вул.Свалявській та вул.Франка Івана«, – йдеться у повідомленні.

Слід нагадати, що минулого разу ідея з перекриттям руху центром міста, притягнула масу нарікань. Про надмірну безглузду активність міської влади Мукачева, на чолі з Балогою-молодшим, що може призвести до трагічних наслідків писали щойно ці стовпчики встановили, але тоді цю справу проігнорували. У підсумку це призвело до появи перших потерпілих від дій влади.

Навіщо міському голові Мукачева вчергове провокувати скандал навколо міста, яким він так бездарно керує — питання відкрите. Щоправда, враховуючи те, що Мукачево останнім часом, здебільшого фігурує тільки у кримінальних новинах, можливо таким чином син Балоги намагається привернути увагу преси до своєї «скромної персони».

 

You Might Be Interested In