Бар у центрі Ужгорода розгромив пробалогівський псевдо-вояка-нацист Тарас Деяк (відео)

До злочинних дій в ужгородському барі причетний пробалогівський посіпака, який проходить фігурантом у численних націоналістичних конфліктах

Сьогодні, близько другої години ночі патрульна поліція Ужгорода отримала повідомлення про конфлікт групи осіб в одному із барів міста. Прибувши на місце інциденту вони встановили,що троє невідомих чоловіків вчинили безлад в барі при тому побили одного із відвідувачів закладу, а іншим нанесли легкі тілесні ушкодження. Передавши орієнтування іншим екіпажам поліція почала розшук та знайшла їх на площі Театральній. Троє невідомих намагалися втекти від поліції при тому знаходячись у громадському місті з цинізмом кричачи лозунги «Зіг-Хаіль» (Zig-Hail) та погрожували поліції.

Наздогнавши дебоширів поліція встановила, що учасником конфлікту є голова Карпатської Січі Тарас Деяк, який чинив активний опір поліції та погрожував фізичною розправою, при тому у нього біло виявлено холодну зброю. В той же час інший наряд поліції затримав іншого учасника конфлікту, ним виявився житель села Камянське Іршавського району Богдан Чедрик у якого виявлено два ножі та газовий балончик.

Додамо, що Тарас Деяк, раніше вже фігурував у злочинних діях, зокрема і організованому псевдоактивістом Віталієм Грегором, конфлікту під умовною назвою «Ведмежа блокада».

У якості важелю впливу – Грегор і компанія тоді застосували ще один брудний метод маніпуляції: високу мобільність громадянського суспільства і його прагнення до радикальних дій.

Це той коктейль, який був характерним для Майдану Гідності – є ідея, під неї швидко знайдуться виконавці, ресурси, час.

Оскільки в діях вищевказаних осіб вбачаються ознаки кримінальних правопорушень : 296,4 , 263, 345, 125, ККУ громадян затримано, на місце події викликано СОГ. Також під час затримання Тарас Деяк неодноразово погрожував фізичною розправою працівникам поліції шляхом повідомлень, а саме фізичною розправою в позаробочий час.

You Might Be Interested In