Бал для обраних: жінок, що воювали у АТО привітали по-особливому (фото)

Участь у заході взяв і заступник Закарпатського обласного військового комісара, підполковник Микола Журавльов та інструктор тактичної медицини Ерік Глеба

фото4 Днями ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” та ГО “Спільна країна” за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції провели запланований творчий вечір для жінок, які брали участь у бойових діях в зоні АТО на сході України.

Свято відбувалося у колонній зали в КМДА.фото6

Для гостей була підготовлена концертна програма, вручення квітів, фуршет та можливість зробити професійне фото на пам’ять. Дівчата мали змогу повальсувати з студентам Київського військового ліцею імені Івана Богуна .

Свої найщиріші привітання висловив Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції – Дерев’янко Артур Валентинович. 

фото8Від Закарпатської області на заході були присутні перший заступник війського комісара області, підполковник Микола Журавльов та інструктор тактичної медицини Ерік Глеба.

фото9У розмові Микола Журавльов висловив захоплення мужніми діями чеченського народу прес-офіцеру батальйону імені Джохара Дудаєва Аміні Окуєвій.

Керівник ГО “Спільна країна” – Валєєва Ольга Іванівна побажала дівчатам жіночого щастя і незважаючи на перешкоди в душі залишатись жінкою.

Голова ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” – Тріскач Сергій Миколайович привітав героїнь теплими словами і побажав, щоб дівчата розквітали, так як весна.

фото7

You Might Be Interested In