Жителів Закарпаття запрошують взяти участь в екоконкурсі

Жителів Закарпаття запрошують взяти участь в екоконкурсіПремія Green Awards Ukraine  — перший український незалежний конкурс, в ході якого оцінюються ділові та соціальні «зелені» проекти в Україні. Закарпатців і ужгородців запрошують взяти участь у конкурсі Green Awards Ukraine 2011.

 

Премія Green Awards Ukraine покликана визначити професіоналізм організацій і компаній в проектах з екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, демонстрації «зеленої» політики, екологічного менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища компаній та організацій.

 

Мета Green Awards Ukraine —  продемонструвати важливість розвитку ділових та соціальних «зелених» проектів для розвитку не тільки українського, а й міжнародного ринку якісних проектів та послуг, сприяти просуванню кращих «зелених» проектів та практик – для розвитку «зеленої» економіки в Україні та кращому позиціонуванню українських проектів на світовому ринку.

 

Організатори повідомляють: журі конкурсу – інтернаціональне, складається з визнаних професіоналів «зеленого» бізнесу європейського та міжнародного рівнів, незалежних експертів від бізнесу і громадськості, а процедура оцінки і захисту проектів є прозорою. Проекти на участь приймаються до 15 листопада.

 

Проекти оцінюються у 15 категоріях, а саме: найкращі проекти у сфері відновлюваної енергетики, енергоефективності, в галузі водопостачання та очищення стічних вод, в сфері управління відходами, у сфері «зеленого» туризму. Визначатимуться найкращі «зелені» програма для підприємства, реклама, товар, інвестиція, технологія, інновація, об’єкт інфраструктури.

 

А також — найкращий проект «зеленого офісу», найкращий «зелений» об’єкт інфраструктури та найкращий «зелений» соціальний, освітній та мистецький проекти. Детальніше про конкурс та умови подання проектів можна дізнатися на сайті http://greenawards.info.

 

Офіційна церемонія вручення премії Green Awards Ukraine 2011 відбудеться 15 грудня в Києві.

 

 

Прес-служба Ужгородської міськради

You Might Be Interested In