В Ужгороді з’явилося величезне яйце!

В Ужгороді з'явилося величезне яйцеНад винними підвалами “Совине гніздо”, що на вулиці Ракоці в Ужгороді, з’явилося величезне яйце. Воно вже привернуло увагу ужгородців, які фотографують його, а працівниці кав’ярні зізнаються, що їх вже добряче «дістали» клієнти запитанням: «Чиє яйце?» На що ті вже автоматично відповідають: «Не наше».


Яйце стоїть у дворі на спеціальній підставці й огорнуте целофаном. Орієнтовно має 1,5 му діаметрі і більше 2 м заввишки. Що цікаво, тут розташована одна із міських соціальних служби, а також редакція газети. Однак ні перші (не їхня компетенція), ні другі (!) сказати, звідки і кому належить «гігант», не змогли. Як, власне, і прес-секретар мера. «Не знаю, про що йде мова»,- здивовано відповіла Алла Хаятова. Однак порадила зателефонувати в управління культури. Хоча з будівлі міськради до цього місця рукою подати та й видно з кабінету, правда, якщо вікна виходять на сквер управління СБУ.


Однак нам вдалося дізнатися, що просто неба яйце лежить вже тиждень і воно таки належить мерії. Кажуть, що привезли із Києва. До столиці й повернеться, але вже… велетенською писанкою. Як розповів начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради Євген Бобров, до Великодня кожен регіон повинен представити у столиці на конкурс власну писанку. З понеділка, каже чиновник, візьмуться за пошуки закарпатських писанкарів, аби пасхальне яйце мало наш колорит.

В Ужгороді з'явилося величезне яйце!


Оксана Штефаньо, спеціально для “Час Закарпаття”

You Might Be Interested In