Під Києвом очікується масова бійня

1364997573_ukraincy-edyat-kuryatinu-vyraschennuyu-na-farshe-iz-sobakПід Києвом влаштують масову бійню бездомних собак. Застрелити планують близько 200 тварин.

200 собак збираються застрелити у селі на Київщині Не зважаючи на заборону законодавства про відстріл безпритульних тварин, у селі Острів Київської області збираються застрелити понад 200 бродячих собак.

Жорстоко вбити бездомних тварин збираються нібито через сказ, що в них виявили.

Інформацію про заплановану бійню собак у сільраді підтвердили, проте точна дата її проведення наразі невідома.

Місцеві жителі виступили проти такої боротьби з безпритульними собаками. Вони впевнені, що розстріляти тварин збираються не через хворобу, а через нетерпимість до них.

На думку правозахисників, відстріл бездомних собак виходить за рамки українського законодавства і може кваліфікуватися як жорстоке ставлення до тварин.

Вбивати собак допускається, але лише окремих тварин, хворих на особливо небезпечні захворюванням. В Асоціації зоозахисних організацій України з таким рішенням місцевої влади збираються боротися.

«Навіть якщо представники місцевої ради можуть показати письмове підтвердження випадків сказу з печатками лабораторії, що проводила експертизу, відстріл — це все одно порушення абсолютно всіх законів, не кажучи вже про порушення людської моралі», — заявила президент асоціації Ася Серпінська.

ТСН

You Might Be Interested In