В Ужгороді псевдоактивісти знову шантажують забудовників (ФОТО)

Поки роботи призупинені, люди готові боротися за свої права жити в сучасному та комфортному будинку

Ситуація, яка зараз відбувається навколо будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Миколи Баб’яка, 13в є неприємною та розчаровує жителів міста та тих людей, які вже встигли купити квартиру в новобудові

Так, нещодавно міський голова Ужгорода Богдан Андріїв повідомив, що зобов’язав забудовника призупинити роботи і розпочати їх, коли буде розроблено проєкт бгагоустрою території. За його словами, мешканці сусідніх будинків поскаржилися на облаштування прилеглої території, нібито дозволу на роботи в забудовника немає. Хоча мер наголосив, що документи на будівництво будинку давно погоджені. Поки роботи призупинені, люди готові боротися за свої права жити в сучасному та комфортному будинку, з гарно облаштованою прилеглою територією.

Нагадаємо, що ситуація навколо новобудови триває ще з 2016 року, тоді скандальний псевдоактивіст Віталій Грегор, який прикривається Закарпатською обласною спілкою “Ліга ветеранів АТО та бойових дій “Карпатська Земля”, шантажував забудовників.

Зі слів самих забудовників, він погрожував їм відкритттям різного року кримінальних справ та зверненням до прокуратури, якщо ті не видадуть йому безкоштовно квартиру. Одним словом, Віталій Грегор поставив умову – ви мені безкоштовну квартиру і тоді я не буду перешкоджати будівництву, а якщо ні, тоді ніякої новобудови.
Однак план псевдоактивіста не спрацював – прокуратура провела розслідування, всі провірки були пройдені і будівництво було погоджене. На цей раз він перешкоджає облаштуванню прилеглої території будинку, яку зараз забудовники приводять в порядок – облаштовують доріжки, тротуар і т.д.

Так, дані особи продовжують тероризувати забудовника, вже прив’язавшись до того, що прилегла територія облаштовується незаконно і псує вигляд нібито зеленої зони.

В Ужгороді псевдоактивісти знову шантажують забудовників (ФОТО)В Ужгороді псевдоактивісти знову шантажують забудовників (ФОТО)В Ужгороді псевдоактивісти знову шантажують забудовників (ФОТО)

Фото до робіт забудовника

Однак попередня “зелена зона” виглядала не так привабливо, як зараз, адже забудовники зробили порізку аварійних дерев, облаштували тротуар, покосили траву та прибрали сміття.

В Ужгороді псевдоактивісти знову шантажують забудовників (ФОТО)

Фото після початку робіт

В Ужгороді псевдоактивісти знову шантажують забудовників (ФОТО)

Фото майбутнього проекту

Зауважимо, що за словами забудовників, квартири в даній новобудові на вулиці Баб’яка купили вже близько 150 людей і вони готові вийти на мітинг до міської ради, щоб відстояти свої права на право облаштування прибудинкової території.