Впіймали на гарячому: В Ужгороді затримали злочинця

В охоронній фірмі стверджують, що завдяки злагодженій роботі їхніх працівників вдалося оперативно затримати зловмисника

Часто  саме завдяки охоронним фірмам вдається оперативно розкрити злочини та на місці затримати зловмисника, адже навіть під час карантину грабіжники не сидять вдома. Один з таких випадків трапився минулого вечора і якби не оперативна робота працівників “Агенства безпеки СБМ”, то зловмиснику вдалося б втекти.

Про роботу “Агенства безпеки СБМ” йдеться на їхній сторінці в соціальній мережі Фейсбук
Вночі близько 23 години зловмисник проник через паркан  на будівельний майданчик у центрі Ужгорода. о 22:49 — відбулось спрацювання, а вже о 22:51 ГШР прибули на місце і врегульовували ситуацію.
В Ужгороді на гарячому впіймали злочинця
В охоронній фірмі стверджують, що завдяки злагодженій роботі їхніх працівників вдалося оперативно затримати зловмисника, власник будівельного майданчика не поніс жодних матеріальних втрат, а самого злочинця передали у відділок поліції.
 Зауважимо, що даний об`єкт знаходиться під охороною СБМ та оснащений периметральними датчиками Ajax, які підключені до системи відеонагляду.
Координтор СБМ по камерам відеонагляду швидко встановив місцезнаходження злочинця, що дозволило групі швидкого реагування затримати його «на гарячому».
В Ужгороді на гарячому впіймали злочинця
Довідка

“Агенство безпеки СБМ” – провідна охоронна фірма м. Ужгород, яка за всі роки роботи на ринку охоронної служби займає одне з лідируючих місць, а все завдяки високому показнику довіри серед населення.  Досвідчений персонал та штатні охоронці цілодобово виконують свої службові обов’язки, а завдяки злагодженій праці вдається оперативно реагувати навіть в найбільш непередбачуваних ситуаціях.

You Might Be Interested In