Іван Волошин: Партнерство з Робертом Бровді — мої «персональні граблі»

На своєму персональному сайті і у мережі Фейсбук Іван Волошин розповів чергову порцію подробиць із афер Роберта Бровді. Серед озвученого — відповіді на чимало питань

Роберт Бровді вже неодноразово кидав на гроші і обманював своїх партнерів! В 2010 році, він був змушений віддати людям яких обдурив, все, навіть власний будинок! Він покинув Закарпаття і втік в Київ, де знову взявся за старе — пошук довірливих бізнесменів, втирання в довіру і як наслідок, в шахрайський спосіб привласнення грошових коштів!

Єдиний шлях вивести на чисту воду шахраїв — аналізувати і виносити на публіку все, що вони робили раніше, що говорили, кому і про кого! Також дуже корисно показувати реальні результати їхньої діяльності і порівнянювати з тим, що вони обіцяють на даний момент!

Такі люди дуже бояться правди (як вампіри світла ?), будуть істерично підчищати будь-яку інформацію про свої «художества» (жалітися у ФБ, платити за те, щоб зникала інформація про них зі сторінок ЗМІ). Вони розуміють, що збільшення кількості проінформованих людей в геометричній прогрессії зменшує їхні шанси на пошук нових лохів/терпіл.

Світ знає багато геніальних шахраїв, які увійшли в історію — хтось два рази продав Ейфелеву вежу на металлобрухт, хтось друкував гроші такої якості, що ледь не угробив банківську систему Англії, хтось обдурив навіть гангстера Аль Капоне — всі вони погано закінчили!

Але я тут коротенько про провінційного, не такого талановитого, але тим не менше, досить професійного шахрая Мавброді ?, який після провалу в Закарпатті поїхав на гастролі у столицю!

В якийсь період, у нього в бізнесі і політиці щось пішло не так і він терміново втік з Ужгороду до міста Київ. В той період ми не були в спілкуванні, я знав що є такий в місті, має якусь автомийку з гральними автоматами… ну і все!

На момент початку нашого спілкування в 2015 році Мавброді проживав в Києві вже 6-7 років. По місту ходило багато різних чуток про причини термінового переїзду (про великі борги, про те, що його влаштували на державну посаду щоб міг відпрацювати ті борги, що Яценюк його вигнав з партії і тд).
Мені він все заперечував.

З його слів, його кинули бізнес-партнери (син і батько, колишній високопосадовий суддя), все у нього забрали, в тому числі будинок в якому він проживав з родиною, «даже часы сняли с руки уроды» (цитата). Тому він вимушений був терміново поїхати з міста на той момент!

Теоретично, це мене б мало насторожити, але я не звик оцінювати людей по розмовах сторонніх (про мене самого стільки легенд ходить, що аж самому страшно:).

br1 br2 br3

Більше того, «Мавбровді» так переконливо розказував свою історію, що я це сприйняв так — хлопець молодець, чесно працював, а підлі люди використали його, нарахували йому неіснуючі борги і потім обібрали! Але якщо він знову зміг піднятися, то він дійно талановитий бізнесмен.…Згодом виявилося, що я недооцінив цей талант і сам попався на красиві розмови… як дітвак ? ну нічого, буває і так!

Як приклад, нижче продемонструю одну із сотень/тисяч переписок/спілкувань з цим #інвестороммеценатомолігархом, в якій він філософствує про «житіє» і красочно описує свою life story, смачно прикрашає реальні події видуманими фактами, перекручує та інтерпретує ситуації і відверто бреше (в частині надуманих партнерами боргів) Насправді , як я вже вказував вище, він взяв від людей багато грошей на бізнес, а розтринькав, на машини, відпочинки, годинники та інші атрибути лакшері життя ( Якесь дежавю у мене ? )
… В подальшому його змусили продавати все, щоб розрахуватись, а інше просто забрали!

Тут саме час задати кілька питань цьому «інвестору з пулу інвесторів» (а іншим задуматись) :

1. Як так виходить (з його слів), що його завжди обманюють партнери, а він білий і пухнастий, і це повторюється систематично і циклічно?!?
2. Як так виходить, що у такого великого #інвесторамеценатаолігарха, ні свого будинка, ні діючого бізнеса, ні активів, нічого, крім красивого життя в інстаграммі та фб… і купи боргів?
3. Як так виходить, що у 99% випадків він погано і зі скандалами розходився з своїми партнерами і всі плюються при згадуванні його імені?

Зараз я по інакшому сприймаю стиль бізнесування цього «бізнесмена», особливо характерна фраза — «своим пешком или на чужом бугру, это уже кто как привык и кому как доступно» — це демонструє внутрішній світ і стартові налаштування цього недобізнесмена!

Це будуть мої «персональні граблі», але це також досвід! Вчіться на чужих ? Всім добра!

P.S. А для Мавброді маю пораду — «Лживость вредит вашему здоровью»… «Человек, который врет, имеет повышенную активность миндалины, поэтому намного сильнее подвержен стрессу. Ему приходится держать себя под контролем и проверять, не противоречат ли его слова ранее сказанным. Научно установлено, что ложь ухудшает работу ряда отделов мозга, частота лжи коррелирует с уровнем тревоги, кровяного давления, частоты сердечных сокращений» … Бережи себе систематично перевіряй рівень тестостерона

https://nv.ua/…/ne-obmanyvajte-sebja-kak-lozh-vlijaet-na-na…

 

You Might Be Interested In