Провокатора Рахімова повторно впіймали п’яним за кермом

20 тисяч штрафу та позбавлення посвідчення водія на три роки за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння — таке очікуване рішення суду загрожує раніше засудженому бандиту, а нині «активісту»-провокатору Євгенові Рахімову. На порушника патрульні поліцейські склали вже другий протокол!

Під час патрулювання в місті Ужгород поліцейські зупинили автомобіль «BMW» на словацькій реєстрації. За кермом авто перебував скандальний безробітний Євгеній Рахімов, професійний провокатор та «активіст».

У повідомленні поліції йдеться про те, що 09.01.2020 року 03 год. 35 хв. в місті Ужгород, вул. Митна, 19, було зупинено транспортний засіб BMW316I, д/н RV430BY під керуванням гр. Рахімов Євген Бахтиєрович,17.12.1985, м.Ужгород, вул. Військове містечко,2.1/2. Під час спілкування з вище вказаним гр. були виявлені ознаки алкогольного сп’яніння : запах алкоголю з порожнини рота, порушення мови, поведінка що не відповідає обстановці. Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку водій відмовився у присутності двох свідків.

На гр. Рахімов Є.Б. було виписано постанову за ч.4 ст.126 та складено протокол за ч.2 ст.130 КУпАП, тобто керування авто у стані алкогольного сп’яніння, скоєне вдруге за рік. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу на суму 20400 гривень з позбавленням права керувати авто на термін до трьох років.

На сайті ужгородського міськрайонного суду опублікували повістку цьому «активісту», з огляду на те що він ігнорує засідання!

З огляду на те що порушник переховується від суду та ігнорує повідомлення про необхідність з’явитися на засідання у справі скоєного правопорушення, до нього може бути. застосовано привід!

Нагадаємо, згідно загальноукраїнської статистики за минулий 2019 рік:

115 711 — саме стільки водіїв поліцейські притягнули до відповідальності за керування у стані сп’яніння в минулому 2019 році.

АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Наразі керування авто у стані сп’яніння передбачає адміністративну відповідальність(ст. 130 КУпАП) і тягне за собою:

-за перше правопорушення протягом року — штраф 10200 гривень і 1 рік позбавлення права керування транспортним засобом;
-за повторне правопорушення протягом року — штраф 20400 гривень і 3 роки позбавлення права керування транспортним засобом;
-за третє і більше порушень протягом року — штраф 40800 гривень і 10 років позбавлення права керування транспортним засобом.

You Might Be Interested In