Закарпатські прикордонники запобігли виїзду закордон псевдонорвежця

На Закарпатті прикордонники затримали пакистанця, який видавав себе за громадянина іншої країни.

На пропускному пункті «Чоп» прикордонники Чопського загону затримали іноземного громадянина з документом, який йому не належав. Під час перевірки пасажирів потяга «Мукачево-Кошице» у правоохоронців виникли сумніви щодо відповідності паспорту одного з подорожуючих. Експерти з перевірки документів підтвердили інформацію та встановили, що паспорт на ім’я громадянина Норвегії не належав чоловікові.

Пізніше чоловік повідомив прикордонникам, що є громадянином Ісламської Республіки Пакистан, але окрім чужого паспорту справжніх документів, які б підтвердили його особу та законність перебування на території України з собою не мав, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Чоловіка прикордонники затримали та доставили в пункт тимчасового тримання Чопського загону. Після встановлення особи правоохоронці притягнуть правопорушника до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Крім того до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак злочину відповідальність за який передбачена ст.357 ККУ «Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток та заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження».

You Might Be Interested In