https://youtu.be/xGVPWfr2a88

У Києві мотоцикліст підірвав авто. У салоні перебував знаний рейдер, директор фармацевтичної фірми Ігор Сало

У Києві на Житомирській трасі невідомий на мотоциклі кинув вибухівку на дах броньованого автомобіля Mercedes і зник. Внаслідок вибуху одна людина загинула і ще двоє отримали важкі поранення.

Як повідомляє поліція Києва, при вибуху також постраждали авто, які були неподалік.

У столиці введена спеціальна поліцейська операція.

Як повідомляє «Київ Оперативний», автомобіль належить директору фармацевтичної фірми Ігорю Сало. Разом з ним в авто їхали пасажир і охоронець, який загинув.

Як повідомляє «24 канал», Сало пов’язують з харківською фармакологічною групою «Здоров’я», куди входили три заводи в Харкові ( «Здоров’я», «Здоров’я народу», «Дослідний завод Державного наукового центру лікарських засобів») і завод у Києві «Фармекс». Сало має вісім паспортів різних держав, в тому числі і російський. За даними ресурсу «Антикор», бізнесмена підозрюють у кількох рейдерських захопленнях українських підприємств.

За інформацією ОРД-UA, свого часу Ігор Сало і його сім’я займалися фармацевтичним бізнесом. Однак, після початку війни переключився на вугілля. З чуток, став представником Курченко в Україні. У другому кварталі 2015 року керівництво «Центренерго» уклало найбільший контракт з приватним постачальником — кіпрською компанією Sovewick Holding Limited. За даними видання Insider, у кіпрської фірми простежуються явні зв’язку з Ігорем Сало і його сином Володимиром, бізнес-інтереси яких були зосереджені в Харкові.

Кіпрською компанією Sovewick Holding Limited, згідно з інформацією сайту «Наші Гроші», володіє фірма з Маршаллових островів Blans Investment Inc. Бенефіціари в цій юрисдикції не розкриваються. Так, в 2012 році, згідно з інформацією реєстру юросіб, у Sovewick Holding Limited була частка в харківському ТОВ «СБМ +». Профіль цієї компанії — торгівля нафтопродуктами. Зараз вона контролюється структурами державної азербайджанської корпорації Socar.

В кінці 2012 року це був партнерський бізнес азербайджанців, Sovewick Holding Limited і бізнесмена Геннадія Йоффе, а ще раніше партнером Йоффе по «СБМ +» був близький до нього — Володимир Сало. Варто відзначити, що Геннадій Йоффе, Ігор Сало і Володимир Сало в цьому випадку не відійшли від свого стилю ведення бізнесу і отримавши гроші від компанії «Socar» не виконали взяті на себе зобов’язання.

Також, як пише видання Вчасно.ua Ігор Сало затіяв чергову корупційну схему по шахті Краснолиманська розташовану в Донецькій області.

На базі підприємства «ВК« Краснолиманська » Ігорем Сало створено ДП «Державна вугільна компанія» («ДВК»), яке фактично стала посередником між «Краснолиманської» і «Центренерго». Вугілля гірники відправляли справно, а от гроші за нього не отримували. Так утворився борг в 65 млн гривень.

Джерела INSIDER на енергетичному ринку розповіли, що Ігор Сало зараз налагоджує постачання вугілля з зони АТО на Сході України. Тому «багатопрофільність» Sovewick Holding Limited не видається дивною. Під виглядом вугілля, нібито видобутого з шахти Краснолиманська, поставляється і продається вугілля з території т.зв. «ДНР».

Колектив вугільної компанії має намір провести зустрічі з мерами міст Родинського, Красноармійська та Димитрова, зустрітися з губернатором Павлом Жебрівським з приводу боргів, що накопичилися і незаконних дій Ігоря Сало. »

Чи не знаємо, чим закінчилася розмова з Жебрівським, але для Сало розмова закінчилася сьогодні. Чи то минула влада зачищає корупційні хвости. Чи то компанія «Сокар» згадала про борги, то чи прокинулися власники «Індару». Але вийшло оригінально.

You Might Be Interested In