Казочка про «оліхарха Бровді» добігає кінця

У мережі Фейсбук повідомляють про стрімке та близьке завершення історії махінацій Роберта Бровді

Кінець казочки «олігарха Бровді» наближається. Про це на своїй сторінці пише ужгородський підприємець Іван Волошин, який і сам постраждав від махінацій колишнього компаньйона Роберта Бровді:

«Потрошки казочка про «оліхарха Бровді» добігає кінця! Сьогодні в Литві затримали колишнього голову правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» (ДПЗКУ), Петра Вовчука! https://www.epravda.com.ua/news/2019/10/31/653197/.

НАБУ оголосило його в розшук, за те що він сприяв крадіжці з державної компанії зерна на 60 мільонів доларів США, спільно з російським комерсантом Олексієм Федоричевим!

 

До чого тут Робі Бровді, спитаєте? Все просто, Бровді був таким же «керівником» державної компанії як і цей Вовчук — обоє були «Фунтами», яких ставили на посади представники як «домайданної так і постамайданної» влади, задля того, щоб дурачки підписували документи по вивозу зерна з країни!

Далі це зерно продавали, а кошти дерибанили! Ось і вся бізнес схема! Тут розслідування Бігус на цю тему: https://bihus.info/yacenyuk-lobiyuvav-priznachennya-kerivni…. P.S. «Дружба і співпраця» Робія Бровді з російським комерсантом була настільки тісною, що останній навіть відправляв свій приватний літак за Робіком в Ужгород (на фото), коли треба було щось терміново підписувати! Все серйозно! Але боюсь щоб і Вовчук і Бровді випадково не захворіли на якусь «свинську чуму», в розрізі розслідування багатомільйонних розкрадань державних коштів! Свідки ж, як правило, великим дядям не потрібні!»

 

 

 

You Might Be Interested In