Аварія за участі ужгородського судді: З авто потерпілої тячівки зникла крупна сума грошей

У поліції Ужгородщини відкрили кримінальне провадження за фактом крадіжки грошей з авто потерпілої жінки. Про це журналістам повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області:

«Із заявою про крадіжку барсетки з грошима та документами до поліції звернулася 62-річна мешканка села Вонігово Тячівського району. Жінка повідомила, що після госпіталізації до лікарні з місця аварії, що трапилася на Ужгородщині, виявила втрату грошей. Зі слів потерпілої з авто її сина, на якому жінка потрапила у аварію, зникла барсетка з грошима та документами. У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Криімнального кодексу України, тобто аварії. Триває подальша перевірка«.

Про саму ситуацію зі зникненням грошей написав Віталій Глагола, якому вдалося поспілкуватися з потерпілою:

«В Ужгороді із машини після ДТП зникли 1200-1300$

Друзі, я просто хочу, аби ви звернули увагу на цей момент. Жінка, яка постраждала у сльозах мені бідкалась, що після ДТП з машини зникли гроші, які були потрібні на лікування. Жінці понад 60 років.

«У машині була барсетка в якій було 1200-1300 доларів на моє лікування і документи, паспорт сина. Ми зараз не можемо знайти ні документи, ні гроші. Я дзвонила по поліцію на 102, а вони кажуть, що не знаходили грошей на місці ДТП. Ще сподіваюсь, що знайдуться. Вони нам дуже потрібні».

UPD: Поговорив із жінкою ще раз. Деякі моменти уточнив: «Коли мене звідти забирала швидка, то бардачок був закритий. Я була у свідомості, ще думала забрати усе із собою, але мені було не до того. А вже коли проїхала родичі до машини, щоб забрати паспорт сина до нас в лікарню, то бардачок був відкритий і барсетки там небуло. Там була довіреність на авто, його булоруський паспорт та гроші. У мене вже були з поліції, я написала заяву».

Це було сьогодні вдень. Гроші досі не вдалось знайти. На місці були медики із швидкої допомоги, патрульні, слідчі і рятувальники. Я не знаю у якій із служб є негідник. Не знаю, хто мав доступ до салону авто. Я не знаю, хто собі дозволив забрати у родини останні гроші на лікування. Я знаю тільки те, що вони зникли із місця ДТП. Із бардачка авто. Жінка у відчаї. Її син у реанімації і зникли останні гроші родини.

Якщо у вас проснеться совість — поверніть жінці гроші. Хоча б якось анонімно.

От її контакти.

0684998726 Наталія Шелевер»

 

You Might Be Interested In