Зміна зовнішності та нові документи! Роберт Бровді готує план зникнення?

До мережі потрапили чергові цікаві подробиці з теперішнього життя Роберта Бровді. Чоловік готується зникнути з лиця землі

Шахрай та аферист Роберт Бровді має намір уникнути відповідальності за скоєні злочини, зникнувши з поля зору правоохоронних органів та інвесторів і бізнесменів, яким боргує чималі суми грошей.

Про це свідчить і той факт, що Бровді вже тривалий час розробляє схему зникнення. Почав зі зміни особистості власної дружини, якій забезпечив не тільки зміну зовнішності, але й підготував липові документи на чуже ім’я.

Детально про плани шахрая, який боргує чималі суми бізнесменам та іноземним інвесторам у соцмережі пише ще один постраждалий від афер Бровді – Олександр Броді:

«Виходить так, що Робі Бровді системно готувався до афер! Добрі люди підсказали, що він зробив своїй дружині пакет документів з іншим прізвищем, іменем і датою народження! Паралельно з тим, протягом останніх років, за допомогою пластичних операцій кардинально змінили її зовнішність. Тепер якщо порівняти старий паспорт і новий, то там будуть дві різні людини, як по зовнішності так і по всім анкетним даним! Не спроста це все, ой не спроста! Думаю всім потерпілим від Бровді треба бути дуже уважними і поскоріше забирати своє! Бо лише задимиться на ними. Та будуть десь сміятися зі всіх з якогось Марокко».

 

You Might Be Interested In