Шахрай Роберт Бровді залучав до своїх афер і 70-річну маму (ДОКУМЕНТИ)

За фактом шахрайства, вчиненого Робертом Бровді, спільно з групою осіб, на загальну консолідовану суму понад 114 з половиною мільйонів гривень, відкрите кримінальне провадження

За заявою ужгородського підприємця Івана Волошина слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження  проти колишнього партнера заявника – Роберта Бровді. Останньому інкриміновано злочинні дії за ч. 4 статті 190 ККУ (Шахрайство вчинене у особливо великих розмірах або організованою групою осіб). Крім того внесено відомості до ЄРДР за кваліфікацією статті 255 ККУ, тобто Створення злочинної організації та ч.2 статті  383 ККУ (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину).

За фактом шахрайства, вчиненого Робертом Бровді, спільно з групою осіб, на загальну консолідовану суму понад 114 з половиною мільйонів гривень, відкрите кримінальне провадження. Заявника Івана Волошина у цьому провадженні визнано потерпілим внаслідок незаконних дій Бровді.

За заявою Івана Волошина до злочинних дій аферист Бровді залучив навіть свою 70-річну маму та корумпованих суддів.

Детально про суть заяви ужгородський підприємець написав на своїй сторінці у ФБ:

«Понеділковий привіт для нашого Мавроді — Бровді від слідчих національної поліції!

Як я вже інформував раніше, цей аферист вичекавши поки я з сім’єю виїхав до США ( поїздка була планова і він про неї знав ), спланував та спробував реалізувати рейдерську атаку на моє майно та бізнес-проекти.

Основною «ударною силою», крім дискредитації мене у ЗМІ та соціальних мережах виступила… його мама, від імені якої по вказівці Бровді була подана заява начальнику обласної поліції Стефанишину про шахрайство з мого боку на суму 9.5 млн гривень. На наступний день після поданої заяви, слідчий обласного управління поліції П.Муравець (по цьому деятелю буде окрема кримінальна справа) отримавши вказівку в телефонному режимі від Бровді ( це можна перевірити), поніс клопотання в Ужгородський міськ районний суд про накладення арешту на комплекс Корона. З огляду на явну незаконність таких дій, Бровді через одного із народних депутатів, звернувся з «дарами» в сумі 10 000$ до голови суду В.Данка, щоб той «підставив плече» у цій місії (арешт майна). Останній обійшов кількох суддів ужгородського міськрайонного суду, але не зміг переконати колег з огляду на відверту незаконність цих дій. Лише після тривалої розмови і «аргументів», на ці дії погодився суддя А.Іванов, який перевівся в Ужгород з міста Луганськ…. вочевидь з тамтешніми юридичними традиціями.

Але я знову відволікаюсь ( ми дамо юридичну оцінку кожному, хто приймав у цьому участь, не забудемо нікого, гарантую ?

Згідно поданої мною заяви (по шахрайству Робія Бровді спільно з групою осіб, на загальну консолідовану суму в 114 млн 652 тисячі 766 гривень ), було порушено кримінальне провадження. Також вивчивши попередньо матеріали, надані моїми представниками, мене було визнано потерпілим від дій Бровді та його мами у даному кримінальному провадженні ( в частині Корони на більше ніж 20 млн гривень, які шахрайським способом Бровді вивів з рахунку моєї фірми.

P.S. Тотально неприємно мені від того, що вимушений згадувати в своїх заявах маму афериста. Але, з огляду на те що це «нічтожество» залучило до своїх афер, 70 -річну маму, і вона є юридичним учасником його схем, я вимушений це все описувати. Нажаль. Більше того, це не останнє залучення її до ситуації, трошки пізніше проінформую в частині пострілу по будинку мами з гранатомету та передачі їй гранат.… Ось тут буде цікаво, для багатьох!»

За заявою ужгородського підприємця Івана Волошина слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження проти Роберта Бровді
До злочинних дій аферист Бровді залучив навіть свою 70-річну маму

Слідчий обласного управління поліції П.Муравець

You Might Be Interested In