Шахрайські провали Бровді! Цікавий кейс! Як американський мільярдер Алекс Ровт, ледь не став терпілою (ФОТО, ВІДЕО)

Цікаві подробиці діяльності шахрая Роберта Бровді, який ледь не став шахраєм міжнародного масштабу

Як ми вже інформували, у соцмережі продовжують розкривати обставини шахрайств, скоєних Робертом Бровді. Серед вже описаних афера провернута з інвесторами, шахрайські дії, вчинені проти Олександра Броді та ужгородки Діани Мацапури, а також провалені проекти — Галерея одного художника та Срібний Мольберт, в результаті останньої серед потерпілих опинився ужгородець Олександр Нікітчук.

Цього разу у соцмережі Фейсбук Іван Волошин розкрив деталі афери Роберта Бровді, жертвою якої ледь не став мільярдер закарпатського походження Алекс Ровт:

«Шахрайські провали Бровді! Цікавий кейс! Як американський мільярдер Ровт, ледь не став терпілою… а мукачівський депутат Петьовка став!

Інформацію про ужгородського Мавроді — Робія Бровді, системно висвітлююємо разом з іншими людьми, які мають смілість визнати що стали жертвами афериста! Станом на зараз, правоохоронними органами вже порушено кримінальних проваджень на загальну сумі біля 30 мільонів гривень! Після того, як «криша» афериста, в лиці першого заступника генерального прокурора Д.Сторожука, нашого місцевого «реформованого» начальника поліції Р.Стефанишина та кілька інших поддельників в пагонах, потекла, системна та динамічна робота адвокатів стала результативнішою.

Але я не про це! Успішних кейсів по розводу і обману людей у Бровді налічується десятками, але є кілька «шахрайських факапів» — випадків у яких його розкусили, проігнорували, грошей не дали, чим він дуже «сокрушался».

Я був свідком двох таких випадків, про один і з яких опишу тут, так як це все відбувалось один раз в моєму офісі в Ужгороді і я був свідком майстер класа ?, втім безрезультативного, бо люди інтелігентно послали його нахер — проігнорували).

Не дивлячись на те, що його розкусили, але зараз я розумію, ретроспективно, який міг бути скандал, якщо б йому вдалося задурити американського мільрдера Алекса Ровта, поважну людину родом і з закарпаття на мільони доларів.

Як я вже описував раніше шахрайська схема Бровді полягає в наступному — знайти когось у кого є ідея/проект/бізнес/об’єкт, припроситися в партнери, розказавши казочку про масштабування, інвестиції, капіталізації і тд, та готовність інвестувати власні фінансові ресурси, втертися в довіру та залізти у партнерство. Після того, вже козиряючи тим що у нього(!!!) є ідея/проект/бізнес/об’єкт, бігати з красивими розмовами до людей з грошима і запрошувати в партнерство по суті в чужі проекти, не погоджуючи це з реальними власниками. У випадках коли йому давали такі гроші, частково він перенаправляв ці кошти в дані проекти, а частину (подеколи більше ніж половину), витрачав на красиве лакшері життя, створюючи іллюзію про себе як #олігархафілантропамецената, щедро викидуючи гроші на висвітлення цієї картинки в соціальних мережах та ЗМІ.

Так по порядку:

Спочатку в 2017 році, Бровді «проїхався по вухам» народному депутату з Мукачева Василю Петьовці, розказав йому красиву казочку, як вони будуть «захоплювати світ» в Закарпатті ( від бізнесу до політики), видурив у нього суму біля 1.7 мільонів доларів на покупку кінотеатра «Ужгород», а буквально через пару місяців розказав, що не може тимчасово витягнути свої гроші ? ? ? і «завернув» останнього до схеми залучення грошей вже «юзаючи» імя Петьовки. Депутат схававши лапшу, маючи добрі відносини з Алексом Ровтом, організував зустріч з останнім, яка відбулась в Ужгороді. Спільно з Бровді, Петьовка робив багато дій по «дотисканню Ровта», але всі їхні потуги не принесли жодного результату:) Американський мільярдер виявився не по зубам українським бізнесменам»:) . Слухаючи ті всі розмови історії, про «заводи параходи і Нью-васюки», які «втирав» Бровді американцю ( нагадую що одна зустріч була у мене в офісі), я лише чекав чи відразу їх пошле людина, чи потім!Мільрдер Алекс Ровт, тому і мільярдер мабуть , що в житті керується іншими критеріями успішності ніж афери закарпатські. Він просто включив ігнор, і забув мабуть за цю історію. Чим сильно підірвав довіру у афериста Бровді у свої надздібності в питанні переконування ?

Так ось по порядку і коротко ( вся картина в прінскрінах ). Звідки у мене переписка Бровді і Петьовки? … ой, не питайте 

 

 

You Might Be Interested In