Увага Розшук! Винагорода 30 тисяч гривень (ДОКУМЕНТИ)

У мережі продовжують розкривати подробиці афер «ужгородського Мавроді»

На своїй сторінці у ФБ нові деталі афер колишнього бізнес-партнера Роберта Бровді розповів Іван Волошин:

«Продовжуємо приводити в порядок справи «ужгородського Мавроді»- Бровді Робія, за допомогою кримінально-процесуального кодексу України!

На цей раз мова про невеличку аферу на фоні його основних художеств, але принципова ситуація для мене.

Коротко: У квітні 2017 року Бровді, під виглядом інвестицій на будівництво, завів від імені своєї матері на рахунок моєї фірми ТОВ «БІЗНЕС ЦЕНТР КОРОНА», кошти в сумі більше двох мільонів гривень, і в той же день попросив мого директора придбати для нього у ТОВ «Форвард автоцентр» два автомобілі марки:

1. SKODA KODIAQ Номерний знак – АО 5555 ОО
номер кузова TMBLJ6NS9HB400078 (коричневого кольору).
Власник -ТОВ «БІЗНЕС ЦЕНТР КОРОНА»

2. SKODA KODIAQ Номерний знак – АО 2222 СЕ.
номер кузова TMBLJ6NS9HB400047 (сірого кольору).
Власник — ТОВ «БІЗНЕС ЦЕНТР КОРОНА»

На наступний день, помічник Бровдія отримав ці автомобілі в автосалоні, поставив їх на облік і … по його вказівці, один автомобіль віддав тещі «інвестора Бровдія»- Н.Гаврилюк, а інший відігнав в м.Київ і віддав останньому.

В січні 2019 року, в рамках підготовки рейдерської атаки, Бровді від імені своєї матері звинуватив мене в тому що я і мій директор… в шахрайський спосіб заволодів цими коштами ( за які нагадую він купив автомобілі своїй тещі і собі).

Після звільнення Стефанишина, реформа поліції в Закарпатті пішла дещо швидше:) і тепер наші заяви реєструються і починаються розслідування в нормальному режимі. Хоча ще поки «зливають» Бровді інформацію про перебіг розслідування. Ну тим не менше.

Поліція, по заяві директора підприємства, порушила кримінальне провадження по даному факту, автомобілі оголошені в розшук. Разом з цим повідомили Бровді про слідство, і він швидко спрятав дані автомобілі, щоб їх не вилучив слідчий.

Щоб «жизнь малиной не казалась», оголошую винагороду в сумі 15 тисяч гривень (за кожний автомобіль), тому хто зорієнтує нас де Бровді їх спрятав. Орієнтовно тесть і теща проживають в Боздоші та в м.Чоп. Сірий автомобіль десь в м.Київ.

Писати в ФБ. Дякую. Справедливість є за неї варто боротись

You Might Be Interested In