https://youtu.be/s_PpWaPgqTk

Адвокатура України: регіони об’єднують зусилля!

27 вересня 2019 року в Києві сталася унікальна подія для сучасної адвокатури — вперше був підписаний Меморандум про співпрацю між двома Радами адвокатів — Закарпатської та Херсонською областей.

Підписантами виступили голови Рад адвокатів Закарпатської області — Олексій Фазекош та Херсонської області — Інна Мокіна. Серед присутніх також були відомі адвокати з регіонів — Михайло БеранМикола БуташЛюбов Горощенко та інші.

Метою та завданнями співпраці сторони визначили наступне:

1) об’єднання зусиль сторін для досягнення максимально ефективного доступу у професію, та якості підготовки до самостійного здійснення адвокатської діяльності осіб, що звертаються до регіональних органів адвокатського самоврядування;

2) спільне проведення заходів (форумів, семінарів, конференцій), в тому числі щодо обговорення реформування правової системи країни, підтримки протидії скасування виключного права адвокатів на представництво в судах, протидія звуженню процесуальних прав адвокатів, недопущення послаблення захисту прав та гарантій адвокатської діяльності;

3) спільна діяльність щодо підвищення професійного рівня адвокатів регіонів;

4) ефективний та оперативний обмін досвідом у сфері діяльності органів адвокатського самоврядування, захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.

Адвокатура України: регіони об’єднують зусилля!
«Виклики сьогодення, які постали перед Адвокатурою України, є випробування на міцність адвокатської спільноти в цілому та органів адвокатського самоврядування зокрема«, — зазначила Інна Мокіна.

За її словами, саме органи адвокатського самоврядування мають забезпечити ефективний менеджмент та функціонування адвокатури в умовах реформування правової системи держави, сприяти формуванню високих професійних та етичних стандартів адвокатської діяльності, поваги до професії адвоката в суспільстві.

Адвокатура України: регіони об’єднують зусилля!Також сторони домовились про створення Міжрегіональних комітетів при Радах адвокатів Закарпатської та Херсонської областей, які мають сприяти обміну досвідом роботи органів адвокатського самоврядування Херсонщини та Закарпаття.

На звершення, Олексій Фазекош сказав наступне: «Підписання сьогоднішньго меморандуму показало, що ми можемо ефективно спілкуватись на рівні Рад адвокатів регіонів. Ми можемо знаходити компроміси. Ми маємо одне спільне прагнення — побудувати правову державу, і щоб в ній діяла незалежна, самостійна, самодостатня і монолітна адвокатура. Разом — до перемоги!!!».

Адвокатура України: регіони об’єднують зусилля!

You Might Be Interested In