Роберт Бровді вже рік не фінансує проект «Срібний мольберт», який розрекламував на всю країну.

Працівники позвільнялись, офіс закрився, керівнику проекту Олександру Нікітчуку, Бровді залишився боргувати біля 50 тисяч доларів США. Причина фіаско — відсутність людей в яких «філантроп» Бровді може перепозичати гроші як він це робив протягом останніх років.

Про фініш проекту на своїй сторінці у ФБ пише бізнесмен Іван Волошин, якого Бровді також спробував обдурити і після цього у них розпочалася справжня війна.

Іван Волошин

«Всьо. Приехали. Кіна (мистецтва) не будет!

+1 ошуканий від співпраці з афером Бровді

Продовжу інформувати громадськість про фінансово-творче життя «мецената-філантропа», фейсбучноно олігарха Робія Бровді. Всі пам’ятають фурор, пов’язаний з мистецьким конкурсом «Срібний мольберт», в Закарпатті? Так ось, цей проект «ВСЬО». Закінчився. Як і «галерея одного художника».

Великий пооціновувач мистецтва Бровді, перестав оплачувати рахунки, офіс закрили, люди розійшлись….. Бровді залишився боргувати керівнику проекту (який останній рік все оплачував власним коштом), біля 50 тисяч доларів США.

Стартував цей конкурс 2 роки тому, з привласненням ідеї «філантропом», яку він підслухав в Закарпатській академії мистецтв, куди я його привів (за що я потім червонів, перед ректором І.Небесником). Було проведено 3 конкурси, багато самореклами в стилі, це буде український Sotheby’s, а також наговорено та наобіцяно. Насправді, в реальності, це все було безперервним св’ятом «тщеславия» афериста Бровдія. Його цікавило лише те, як частіше «блистать» на фото поряд з поважними представниками мистецької еліти, та як знайти підхід щоб влитися в цю тусовку, з огляду на те, що сьогодні це стало модним серед багатих українців.
В реальності, до мистецтва він десь так розуміється як я до ядерної фізики.

Олександр Нікітчук

Так ось : за словами колишніх працівників офісу, Робі Бровді залишився боргувати керівнику «Срібного мольберту» Олесандру Нікітчуку (який останній рік все оплачував власним коштом) біля 50 тисяч $ і той зараз в розпачі, бо ніякої реакції від «мецената» на прохання повернути гроші нема останні місяці лише обіцянки.

P.S. Прогнозую, що після цього посту, Бровді буде робити спроби добитися від хлопця спростування цієї інформації, щоб продемонструвати що я щось видумав:). Застерігаю потерпілого — робити це лише після повного розрахунку з боку Бровдія, також не вестися на розписки ? так само як і на понятійні обіцянки — все буде тупим розводняком. І останнє — не приймати в рахунок заборгованості ніякі картини від Бровдія, з огляду на те, що його колекція згоріла кілька місяців тому і скоріше за все він буде «впихувати» підробки.»

You Might Be Interested In