Дружину голови Нацполіції Князева з 650 тисячами Євро готівки затримали на кордоні з Польщею

Жінку запідозрили у контрабанді великої суми грошей, адже вона перетнула кордон не задекларувавши понад 600 тисяч євро. Цікаво, що з українського боку жодних претензій до жінки не виникло

За непідтвердженою поки що інформацією, на переході «Хребеня-Рава-Руська» затримали дружину Голови Національної поліції України Сергія Князєва. Встановлено, що жінка високопосадовця ще з двома українцями та громадянином Хорватії пересуваючись на автомобілі «Мерседес» з України до Польщі намагалися вивезти з собою велику суму грошей, а саме 650 тисяч євро, попередньо не задекларувавши їх відповідним чином, що суперечить законодавству.

Джерело додає, що з українського боку жодних перевірок екіпаж «Мерседеса» ніхто не перевіряв. Авто безперешкодно перетнуло кордон по зеленому коридору, однак з боку Польщі уникнути перевірки не вдалося. Зараз з українцями працюють відповідні органи іноземної країни.

Слід зауважити, що свого часу Сергій Князєв очолював поліцію Закарпаття, а потім був призначений на пост Глави Нацполіції.

Водночас, неодноразово у ЗМІ наголошувалося, що з дружиною очільник Нацполіції України офіційно розлучений, хоча їх часто бачать разом. Пояснити це – просто: усе майно Сергія Князєва записане на його обраницю Вікторію.

У Телеграмі дану подію вже висміяли. Громадськість розміщує та активно коментує дописи, що стосуються даного інциденту:

Це також пояснює, чому жінка так легко уникнула відповідальності за скоєне нею ДТП в Ужгороді, коли Вікторія Князєва збила мотоцикліста, який у підсумку був госпіталізований до лікарні з серйозними ушкодженнями, однак згодом написав відмову від будь-яких претензій до жінки.

Чи вдасться жінці і цього разу уникнути відповідальності, а чи на міжнародному рівні переваги родинних зв’язків з керівництвом Нацполіції не діють. Відповідь на це запитання побачимо з часом.

You Might Be Interested In