Роберт Бровді обдурив ужгородку на більш ніж на 3 мільйони гривень. Поліцією зареєстровано чергове кримінальне провадження (ДОКУМЕНТИ)

Потерпілі від шахрайських дій Роберта Бровді, почали масово звертатись в правоохоронні органи з заявами! На цей раз до поліції звернулась ужгородка Діана Мацапура, в довіру до якої втерся вищезазначений чоловік, який всюди представлявся респектабельним бізнесменом, та виманив у неї 3 300 000 гривень.

З огляду на те що Бровді, перестав реагувати на прохання ужгородки повернути кошти, які вона йому позичила більш ніж 2 роки тому, під обіцянку певної винагороди вона звернулась з заявою про порушення кримінального провадження за статтею шахрайство.

Як вказує в своїй заяві потерпіла, Р.Бровді видурював у неї гроші спільно з О.Чачавою, О.Тихонович (бухгалтерами), юристом М.Сюренко та колишнім працівником податкової поліції, а на той час директором ТОВ «Феба», В.Куштан.

Через певний час, після того як всі терміни повернення пройшли, Бровді перестав реагувати на прохання ужгородки повернути кошти. Більше того Р.Бровді, через корумпованих працівників поліції, організував обшуки у заявниці, та її рідних, мета яких була залякати останню, щоб вона не сильно просила свої кошти назад. Через спільних знайомих їй передали, що якщо сильно буде надокучувати то з неї зроблять шахрайку. На підтвердження цих слів, при проведення обшуків представники поліції її повідомили що у них кримінальне провадження в якому вона фігурує як член ОЗГ.

Ось так в українських реаліях, позичивши велику суму шахраю, з неї ледве не зробили бандитку, основна мета цих дії — щоб вона відмовилась від претензій на свої кошти в сумі 3 300 000 гривень, позичені Роберту Бровді.

Організував наїзд на Ужгородку, за її словами, тепер вже колишній начальник Закарпатської поліції Р.Стефанишин (за участю київських корумпованих поліцейських, яких Бровді щедро віддячив). Також, того протягом року, поліція просто не реагувала (по вказівці Стефанишина), на заяви потерпілої.

Після звільнення Р.Стефанишина, в закарпатській поліції уважніше почали читати заяви громадян, та реагувати на відверто кримінальні факти в діяльності Роберта Бровді та його подільників.

Станом на зараз, вивчивши заяву ужгородки, слідчими порушено кримінальне провадження за за статтею 190 ч.4 ККУ (шахрайство в особливо великих розмірах, або групою осіб).

Аналізуючи стиль діяльності Бровді, не виключено, що він спробує зробити крайніми у цій кримінальній справі своїх підлеглих (О.Чачаву, О.Тихонович, В.Куштан, М.Сюренко), переклавши вину на останніх, а сам спробує кудись втекти з часом. Враховуючи, що він винен багато грошей різним людям, яких обдурив розказуючи про великі перспективи і які вже масово почали звертатись до правоохоронців, таке закінчення історії цілком реалістичне.

 

You Might Be Interested In