Роберт Бровді і його мрія — Всьо, кіна (Галереї) не буде

На своїй сторінці у Фейсбук ужгородський підприємець Іван Волошин повідомив про пошук його колишнім бізнеспартнером  покупців об’єкту, який мав стати Галереєю одного художника

Проект «Галерея одного художника», розрекламований Робертом Бровді як мегакрута майбутня родзинка Закарпаття, добіг кінця так реально і не стартувавши. Словом, Роберт Бровді і його мрія — Всьо, кіна (Галереї) не буде.

Бровді є колишнім бізнеспартнером Івана Волошина і саме він, за участі корумпованих правоохоронців, раніше зробив спроби рейдерства по відношенню до ужгородського бізнесмена.

Зараз псевдоолігарх намагається знайти когось, кому б він міг продати об’єкт біля пішоходного мосту. Саме про цей об’єкт Бровді ще два роки тому розповідав пафосно, як про майбутню галерею. Про це пише на своїй сторінці у ФБ Іван Волошин:

«У мене є Мрія»… мрія ВСЬО, закінчилась!

Робі Бровді (це той що #меценатінвесторфундатор…), інтенсивно шукає покупців на квітковий Маф (на площі Петефі, біля пішохідного мосту в центрі Ужгороду). Це той самий об’єкт, про який цей «філанстроп» так пафосно всюди «вещал», як про мистецький проект «галерея одного художника», «унікальну родзинку» і тд і тп.
Дійсно якийсь час були рухи в цьому напряму (я навіть допомагав в цій ініціативі), почались роботи по проектуванню і роботах, частина робіт навіть була зроблена, але все зупинилось близько 1.5 роки тому — Бровді перестав оплачувати роботи та матеріали ( не було від кого перепозичати ), просто перестав брати телефон від людей…Так, «на этой мажорной ноте» закінчилась МРІЯ! Буде якась будка з гіросами!

P.S. Потенційним покупцям порада — уважно перевіряти документи на власність, на землю і т.д. (там є питання), треба буде розраховувати на судові претензії! Аванси вперед не давати! (Гроші йому терміново треба, бо кредитори погрожують забрати квартиру, яку він заклав під позику в минулому році!«, — написав Іван Волошин коментуючи ідею Бровді продати дану атракцію.

До слова, зараз псевдоолігарх має суттєві проблеми з фінансами. Він боргує багатьом людям значні суми грошей. А кредитори, які наступають, погрожують позабирати квартири. Вочевидь саме це й спонукає Роберта Бровді розпрощатися з «мрією», а його дружину — розпродувати фешнколекції одягу, куплені ще кілька років тому

You Might Be Interested In