Нардеп Горват та Володимир Чубірко радіють, що змогли «замутити» під радника губернатора Гайдая (ВІДЕО)

У мережу потрапила переписка нардепа Роберта Горвата з Володимиром Чубірко, у якій стають зрозумілі причини звільнення радника губернатора

Журналісти зафіксували у Верховній Раді, як Народний депутат Роберт Горват у WhatsApp переписується з колишнім депутатом обласної Ради, кумом Віктора Балоги Володимиром Чубірко, та інформує останнього, що «пи…да» Гайдаю!

Мова йде про радника і заступника голови Закарпатської ОДА Сергія Гайдая, проти якого «ручними» активістами Горвата і Чубірка була розвернута широкомасштабна програма дискредитаціі.

За інформацією деяких ЗМІ, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, кілька днів тому звільнив Гайдая з займаної посади радника! Основна причина активізації роботи проти чиновника з боку місцевих еліт – те, що останній добре володіє ситуацією в регіоні і почав наступ на схеми! Як наприклад, з його подачі була звільнена начальниця обласного ДЗК С.Мельничук, яка є ставленицею нардепа Горвата.

Дана особа виконувала всі корупційні і незаконні дії з землями в Закарпатській області які цікавили певних народних депутатів:

 

You Might Be Interested In