От і казці кінець! Блатная жизнь: красивая, но не долгая!

Дружина Роберта Бровді таємно розпродує фешн-речі в Інстаграмі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив ужгородець Олександр Броді, якому «багатій» заборгував кругленьку суму і досі не повернув

Олександр Броді на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про те, що в ділових кругах і так вже не є таємницею – під блискучою обгорткою респектабельного бізнесмена і мецената ховався провінційний аферист, який живе розкішним життям перепозичаючи у різних людей великі суми грошей. Видається що на цей раз він потонув у борговій ямі, раз вже дружина вимушена розпродавати свої речі. Як кажуть «Сколько верёвочке не виться, всё равно конец будет».

Пряма мова:

«В процесі пошуку майна київсько-закарпатського афериста Роберта Бровді, на яке можна буде застосувати стягнення, щоб повернути свій борг, в рамках моєї заяви по шахрайству, я натрапив на цікаві, навіть скажу смішні до сліз деталі, лакшері життя цього кренделя! Я був здивований, але дружина цього недобізнесмена Наталія Бровді, якій він створював у соцмережах імідж успішної бізнес леді-светской львіци, вже рік розпродує свої б/у речі в Інстаграм! Раніше вона просто роздарювала речі по-барськи, потім коли настали трудняки, почала інкогніто продавати, через майбутню невістку Настю Ткаленко (під ніком Bestnastya), щоб ніхто не здогадався шо то вона (бо не царськоє это дело), а в останній час вже виставляє сама, під приводом що щось не підійшло!

Вона навіть перестала відвідувати, всякі фешн тусовки, з огляду на те що нема можливості поповнювати гардероби! Як кажуть от і казці кінець!

Можливо це новий гіперпроект Робія Бровді, не знаю, але я не проти, якщо розпродавши шуби, плаття, взуття жони він поверне мені борги. Я лише За! Нагадую, Робі, ти боргуєш мені 52 тисячі доларів США. Гуляйте і блатуйте за свої, а борги попрошу закрити. Прохання, передайте йому хтось, бо мене він заблокував у фб, я готовий забрати частково машинами, картинами і т.д. Платтями і туфлями ні!».

Нагадаємо, раніше Олександр Броді писав про те, що й сам постраждав від афер Роберта Бровді, адже позичені псевдоолігархові немалі гроші, той йому досі так і не повернув. А замість порозуміння та повернення боргу, Роберт Бровді почав банально уникати зустрічі з позикодавцем та всіляко ігнорувати та погрожувати, та навіть влаштував у останнього обшук силами корумпованих поліцейських.

You Might Be Interested In