«Громіть ці притони» — Іван Волошин звернувся до правоохоронців, які готові діяти всупереч злочинним наказам керівництва

Ужгородський депутат і підприємець закликав правильних ментів і оперів не бути байдужими до проблеми, яка в майбутньому може торкнутися і їх самих 

У зв’язку з черговим актом вандалізму, що трапився в Ужгороді на День Незалежності, підприємець і депутат міської ради Ужгорода Іван Волошин звернувся до правоохоронців із закликом відреагувати на прояви безкарності наркомафії, і захистити майбутнє наших дітей.

«Так тепер торгують в Ужгороді/Закарпатті/Україні наркотиками всіх можливих форм! Очевидно, що це вже не якісь бариги одиночки, очевидно що це система, мережа, яка має в своїй основі ієрархію великої кількості людей. Очевидно що без кришування це б не працювало! Кришування реформованої поліції! Прохання до правильних ментів, оперів (не мусорів), забийте ви на начальників які дають вам команди «не трогати». Ваші діти живуть не на іншій планеті, їх це так само торкнеться, питання часу! Попадуть в цю систему самі не зрозумієте як так сталося! Громіть ці притони, не звертайте уваги на Стефанишиних, Іванових, Петрових та інших ублюдків, які тимчасово сидять/сиділи/будуть сидіти у начальницьких кріслах. Вони Ваших і чужих дітей не повернуть! З Днем Незалежності Всіх!!!»

 

Для інформації, в Ужгороді, на День незалежності, на площі Театральній, на стіні, біля сцени, де зображений герб міста, невідомі нанесли напис, що є посиланням на сайт для придбання наркотиків.Зусиллями прибиральників, дії вандалів приховали, однак чи повториться це знову, залежить уже не від співробітників комунального господарства.

You Might Be Interested In