Ляшко вщент розкритикував Вакарчука (ВІДЕО)

У ефірі одного з телеканалів, Олег Ляшко розповів, чому ні за яких обставин не голосуватиме за лідера гурту «Океан Ельзи»

Під час розмови з журналісткою Наталією Влащенко, Олег Ляшко розповів, що ніколи і ні за яких обстаивн не голосуватиме за Вакарчука. Ляшко заявив, що Вакарчук у 2014 році ховався в аеропорту у Криму:

«Сидить під столом людина, якій треба вагон памперсів«

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко стверджує, що ніколи не проголосує на виборах за лідера партії «Голос», музиканта Святослава Вакарчука, якого він уважає боягузом. Про це Ляшко заявив в інтерв’ю журналістці Наташі Влащенко, опублікованому 11 червня на YouTube-каналі «Vласть vs Vлащенко».

«8 березня 2014 року. Сімферополь. Окупований Крим. Заблокований аеропорт. Я, Андрій Лозовий, наш фотограф Осман Карімов, мій охоронець Сергій. Ми вчотирьох прилітаємо у Крим. Якраз тоді блокували військові частини», – заявив він.

За словами нардепа, в аеропорту його зустріли кримські татари і помічник.

«Я вже вийшов з аеропорту, мене ніхто не помічає, мене оточили наші люди. І хтось мені підказує, що в аеропорту сидить заблокований Вакарчук. Вони його не випустили. По-моєму, Лозовий чи хто мені сказав… Ми вже збиралися їхати. Я – назад, звільняти Вакарчука. Я, Лозовий, Осман. Ми всі – назад. У віп-залі знаходимо в кімнаті Вакарчука. Сидить під столом якийсь пацан, прикрившись», – сказав він.

На думку Ляшка, Вакарчук був в істериці і нібито кричав «ой-йой, це не я, я не з вами, я ні при чому, що ви хочете» і «не трогайте мене».

«Сидить під столом. Я говорю: під столом – щоб я провалився на цьому стільці, якщо це неправда. У мене є свідки і Господь Бог. Ось сидить під столом людина, яка втратила адекватність, якій треба привезти вагон памперсів, яка в істериці б’ється… Ви доручите долю своєї країни людині, яка боягуз? Я – ні. От для мене ця історія показала про Вакарчука все«, – підсумував він.

У 2018 році Вакарчук розповідав, що за власною ініціативою прилетів у сімферопольський аеропорт 8 березня 2014 року, під час анексії півострова Росією.

У травні 2019 року Вакарчук презентував свою партію «Голос». Музикант повідомив, що вона братиме участь у найближчих виборах до Верховної Ради.

You Might Be Interested In