«Європейська партія України» увійде до команди Гриценка, з якою політик піде на позачергові вибори в Раду

Лідер «Громадянської позиції» повідомив про початок підготовчого процесу для входу його політичної сили у раду

Анатолій Гриценко розповів з ким об’єднається для досягнення результату на парламентських виборах-2019.

Нагадаємо, Володимир Зеленський розпустив Верховну Раду України 8 Скликання. Про це стало відомо сьогодні, коли у мережі оприлюднили текст підписаного Указу Президента.

До команди Гриценка увійдуть одразу кілька політичних сил. В тому числі і очолювана Миколою Катеринчуком «Європейська партія України»:

«Указ видано — вибори 21 липня. 
1) Наша команда Громадянська позиція спільно з партіями «Народний Контроль» (Дмитро Добродомов), «Рідна Країна» (Микола Томенко) і «Європейська партія України» (Микола Катеринчук), посилена професіоналами в ключових сферах — разом ідемо на вибори. Формувати новий парламент і новий уряд на нових цінностях — професійності, чесності й нульової толерантності до корупції. 
2) Щойно Координаційна Рада нашої партії прийняла рішення — керівником Центрального виборчого штабу призначено Андрія Мисика, голову Виконкому партії «Народний Контроль».
3) Під керівництвом Андрія Мисика Центральний виборчий штаб уже розгортається і працюватиме в тій самій (відомій журналістам) будівлі на Подолі за адресою: вулиця Іллінська, 22«.

Читайте також, активіст оприлюднив контрабандні схеми нардепа Бурбака, який на зустріч з Зеленським приніс Конституцію

You Might Be Interested In