У Іршаві вдруге обрали «Міні-міс»

У районному будинку культури організували конкурс краси

Участь у заході взяли 11 іршавчанок, віком від 7 до 10 років. Дівчата презентували свої здібності у чотирьох конкурсах: візитка, дефіле у національних костюмах народів світу, талант та дефіле у вечірніх або бальних сукнях.

На етапі представлення учасниці розповідали про себе, у той час, як на великому екрані біля сцени демонструвались їхні фотографії

Чим тільки не вражали глядачів на конкурсі талантів: гра на фортепіано та флейті, запальні танці, декламування поезій та навіть швидке усне обчислювання, з яким не кожен дорослий впорається.

У казкових сукнях дівчата дефілювали під супровід живого виконання співачки Мирослави Швах-Пекар.

Конкурс вже став для нас традиційним, а цьогоріч ми маємо корону, яку передаватимемо з року в рік. Висловлюю подяку глядачам, які створили чарівну ауру та підтримку. Спасибі спонсорам за гарну ошатну сцену та неймовірні подарунки! Пам’ятайте, об’єктивний бал – сума суб’єктивних оцінок, а кожна з вас – маленька унікальна особистість – зазначила голова суддівської колегії Любов Сокач.

Доповнили концертну програму обдаровані діти і молодь Іршавського району.

Заповітну корону отримала конкурсантка Адель Янкулич. Окрім квітів та теплих слів привітань, переможниця, віце-міс та друга віце-міс, а також міс глядацьких симпатій отримали сертифікати на 10-тиденне санаторно-курортне оздоровлення в санаторій «Сонячне Закарпаття» вартістю 15 тис грн від голови Закарпатської обласної організації “Опозиційної платформи – За життя” Івана Чубирко.

Участь у конкурсі – вже неабияке досягнення. І всі ми знаємо, що до виступів готувалися цілими сім’ями, які за лаштунками переживали та підтримували наших конкурсанток. Тому ці сертифікати – заслужена винагорода за ваші старання! – привітала дівчат очільниця Іршавського районного осередку “Опозиційної платформи – За життя” Мирослава Кула.

Батьки подарунками задоволені, адже до конкурсу доклали чимало зусиль. А для їх малечі участь у заході надала впевненість у собі і бажання досягати нових вершин.

You Might Be Interested In