Закарпатський прикордонник намагався з’їсти 200 доларів

На Закарпатті прикордонник, викритий у хабарництві, намагався з’їсти 200 доларів, які були частиною отриманої ним неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції

Слідство встановило, що інспектор прикордонної служби пункту пропуску «Лужанка» отримував хабарі за «допомогу» громадянам у контрабандній діяльності, а саме за сприяння у безперешкодному переміщенні тютюнових виробів з України до ЄС.

За вирішення зазначеного питання прикордонник вимагав від «підприємців» тисячі доларів. Кошти він отримував частинами.

Сьогодні, 9 січня, під час одержання останньої частини хабара у сумі 200 доларів співробітника ДПСУ було затримано правоохоронцями.

Щоб позбутися грошей, які є доказом скоєнного злочину, та уникнути відповідальності за незаконну діяльність, прикордонник намагався з’їсти дві купюри по 100 доларів.

Наразі хабарника затримано в порядку ст. 208 ККУ, на пункті пропуску «Лужанка» проводяться процесуальні заходи. Правоохоронці перевірятимуть інших осіб прикордонної служби зазначеного пункту пропуску на причетність до корупційної діяльності.

Прикордоннику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

You Might Be Interested In