Бізнесмену з Ужгорода спалили гараж з автомобілем: Потерпілий впевнений, що до злочину причетний бандит Рахімов

Євгена Рахімова підозрюють в умисному знищенні майна ужгородського бізнесмена. Йдеться про Дезидерія Рознера, через напад на якого, у 2012 році Рахімов був засуджений до двох років обмеження волі

В Ужгороді спалили майно місцевого підприємця Дезидерія Рознера. Інцидент трапився у ніч на 10 листопада. На момент підпалу, близько 00:30, у гаражі, що розташований поблизу місця проживання потерпілого, знаходився автомобіль «Mersedes». В результаті пожежі авто згоріло повністю. 

Дезидерій Рознер впевнений: до знищення його майна причетний злочинець Євген Рахімов, який свого часу вже демонстрував свою неприязнь до нього.

Крім того, пенсіонер переконаний, що цього рекетира, батько якого також відсидів у в’язниці 12 років, прикриває хтось із правоохоронців. Інакше неясно, чому на протиправні дії Рахімова закривають очі органи, які б мали турбуватися про безпеку громадян та правопорядок на вулицях Ужгорода.

Про власні підозри чоловік повідомив і поліції. На думку потерпілого, Євген Рахімов намагається залякати його. Чоловік переймається за своє здоров’я та майно, адже одного разу, у 2012 році, цей злочинець вже ледь не позбавив бізнесмена життя. Тоді в одному з супермаркетів Ужгорода камери відеоспостереження зафіксували, як раніше судимий злочинець Рахімов наносив ужгородському підприємцю тілесні ушкодження. Після численних заяв до правоохоронних органів та наостанок до Генпрокуратури, за фактом нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості, Рахімова все ж засудили до двох років обмеження волі.

Зараз же, якщо поліція доведе його причетність до злочину проти Дезидерія Рознера, то злочинцю загрожує вже строк солідніший. Санкцією статті, передбачено від 3 до 15 років реального ув’язнення. 

За матеріалами видання Вся Закарпатська Правда

You Might Be Interested In