У селі Велика Копаня встановили пам’ятник Героям Майдану. На відкритті меморіалу небесній сотні зібрались місцева громада та представники влади. За душі загиблих помолились священики. Люди вшанували народних героїв квітами.

Цих хлопців охрестили небесною сотнею. Молоді, життєрадісні. Однак, їх обличчя рідні та близькі можуть бачити лише на світлинах. Вшанувати справжніх народних героїв, які поклали своє життя за свободу українців – велика честь для кожного, переконані всі, хто долучився до церемонії відкриття меморіалу.

Гімн України, жалобні пісні, молебень за загиблими. У чоловіків в очах – сум. У жінок – сльози. Люди кажуть, відчувають і свою відповідальність за ті події та хочуть віддати шану Героям України.

Події на Майдані назавжди залишаться в пам’яті мільйонів. Меморіал – лише свідчення того, що справжні герої не вмирають. Пам’ять про них вічна.

“Вони загинули від куль, полягли за волю України”. Такі слова викарбували на мармурі. Віднедавна «Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням. Це шана найкращим, тим, хто в найважливіший момент не злякався і пожертвував собою заради кращого життя.

Джерело: М-студіо, Панорама Мукачева