На вчорашньому засіданні Громадської ради при міській раді Ужгорода не обійшлося без звичного вже бенефісу маргінального навколополітичного та навколобізнесового «тусовщика» Алена Панова. 

Чоловік чиновниці-корупціонерки Н.Панової і сам колишній чиновник вирішив, користуючись нагодою, ностальгічно «приміряти» крісло міськради. Яке завжди було для нього великуватим. А заодно — «навести мости» із громадськістю. «Не корысти ради, а токмо волею пославшей мя супруги» (Илья Ильф, Евгений Петров, «Двенадцать стульев»).

Зазначимо, що в останній час, можливо, через літню спеку, «діяльність» Алена, яка полягає в ходінні по «масових заходах» в очікуванні виборів мера, аномально активізувалася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Модний аристократ" Ален - піднятий комірець додає брутальності!)))

«Модний аристократ» Ален — піднятий комірець додає брутальності!)))

Тим не менше, демократичність зборів громадських активістів вимагала поваги до кожної конструктивної думки. Якщо вона є.

Тож «маленькому Алену» теж дали шанс, попросивши, щоб виступ тривав не більше однієї хвилини — адже бажаючих висловитися з приводу нагальних проблем міста та шляхів їх вирішення, так само, як і питань у порядку денному, було дуже багато.

Сподівання знову не виправдалися.  «Спіч» Панова тривав не одну, а всі п’ять хвилин. Ледь «відірвали» від мікрофона, натякаючи на регламент, про який колишній «дипломат» забув, розтікаючись «мислію по древу».

Взагалі-то, в Ужгороді є заклад, в якому можуть «розшифрувати» «таємне послання» Алена. А поки що — залишимо його змістовність на розсуд глядачів наступного відео.

Після цього нетривала активна фаза розумової діяльності Панова змінилася на пасивну. В той час, коли активісти обурювалися, що чиновники і в.о. міського голови ігнорують іх прохання виділити для потреб громадської ради приміщення, «професор», власник нещодавно  придбаної історичної будівлі в центрі міста (нині — готель, «Вілла Пі» і «Мерседес Клуб») Ален Панов абстрагувався від проблем громади, демонструючи оточуючим схильність до інтровертної «філософської» бесіди із самим собою та до аналізу вмісту носової порожнини.

На відео: «доктор філософії» Панов (спеціаліст по захисту цінності своїх «наукових праць» в суді), шляхом «глибокого буріння» збирає матеріал, вочевидь, для чергової «дисертації».

Підпис Алена ДЕ Панова за часів "заммерства"

Підпис Алена ДЕ Панова за часів «заммерства»

Ще один «напад» активності стався, коли заговорили про незаконні «земельні» рішення міської ради.

Колишній функціонер органів місцевого самоуправління, а саме — заступник мера (із «аристократичним» підписом «Алуа Де Панов) за минулої, «ненависної» нині влади, побажав «вставити свої п’ять копійок», хоча голова зборів знову інтелігентно (аж занадто) натякнув, що Панов — не член громадської ради, тому варто б зекономити робочий час інших учасників.

Після цього місце Панова у громадській думці чітко окреслив один з активістів, який запитав, чи має моральне право нав’язувати свої «вказівки» громаді той, хто займав при кожній владі «вигідну» позицію, і чию дружину звинувачують у корупційності.

Ален Панов зволів промовчати.

А за тим,  швидким галопом полишив залу засідань. Під час розгляду надважливого для міста і громадської ради питання.

No comments.