Громадська рада при міськраді Ужгорода звернеться в прокуратуру по незаконним рішенням депутатів та ..

На вчорашньому засіданні Громадської ради при міській раді Ужгорода, активістами був обговорений факт ігнорування депутатським корпусом та виконуючим обов’язки мера Ужгорода висновків громадської ради, щодо незаконності виділення та передачі в оренду деяких земельних ділянок в місті. 

Спеціалістами із земельних питань та юристами були зафіксовані чисельні порушення в роботі «земельної» комісії міськради. Відмітили також: розподіл міської землі відбувається на користь окремих «зацікавлених» громадян та депутатів, але не на користь інтересам громади.

Всупереч викладеним у результатах аналізу фактам порушень законодавства, міські депутати та в.о. мера Віктор Щадей не підтримали думку громадськості, та проголосували за проекти рішень, що містили «сумнівні» та незаконні «питання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як зазначили представники громади, такі дії депутатського корпусу можуть містити корупційну складову, тому загальним голосуванням вирішили звернутися з цього приводу до Прокуратури.

Пролунала також пропозиція висловити недовіру від громади міста депутатам Ужгородської міської ради та особисто в.о. міського голови Віктору Щадею.

Зазначили також, що існує законна процедура відкликання депутатських повноважень, тому її варто було б застосувати до скомпрометованих (читай — корумпованих) депутатів, а також тих, хто негативно виявив себе у роботі народного обранця, або пасивно відносився до свої обов’язків на протязі каденції.

Голосуванням вирішили, що питання висловлення недовіри ще раз розглянуть на наступному засіданні Громадської ради при УМР — після того, як з’ясують, хто з депутатів і за що голосував на сесії міськради, коли розглядались так звані дерибанні земельні проекти.

Детальніше про розгляд цих питань — у відео.

You Might Be Interested In