Правоохоронці за окрему долю покривали злодіїв, які обкрадали людей на залізничному вокзалі

До Львівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції неодноразово надходили заяви про крадіжки на вокзалі. Там кілька ромок викрадали гроші, коштовності та майно пасажирів, але працівник поліції переконував людей не писати заяви на на злодійок.

Через це, внутрішня безпека відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України, тобто зловживання владою або службовим становищем.

Так було встановлено, що до крадіжок причетні жительки міста Берегове. Жінки винаймали у Львові житло, а на вокзал виходили «на роботу».

Крали все що могли і не боялись відповідальності, адже їх кришував 46-річний старший оперуповноважений поліцій.

За це поліцейський просив щомісячно 50% від вкраденого.

І от при передачі поліції чергового відкату його і затримали. У 46-річного капітана поліції вилучено 5 тисяч гривень, 500 євро та 50 доларів США.

Також, правоохоронці навідались на квартиру злодіїв, де теж виявили кошти у різній валюті. Жінок затримано в порядку ст.208 КПК України.

Злочинцям оголошено підозри, по трьом статтям: ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ч.2 ст.185 (Крадіжка) КК України.

Встановлюються інші особи, які могли б бути причетними до даного злочину.