Закарпатські силовики тренувалися протидіяти диверсантам (ВІДЕО, ФОТО)

Протягом трьох днів на Ужгородщині, Перечинщині та Великоберезнянщині силовики тренувалися протидіяти диверсійним групам. Результат засвідчив: підготовка наших правоохорнців — на високому рівні

На Закарпатті завершилося триденне антитерористичне навчання, організоване Службою безпеки України. Безпосередню участь у плановому тренуванні разом з іншими суб’єктами боротьби з тероризмом взяли і підрозділи Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Із 15 до 17 серпня на території регіону координаційна група  Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області провела планове  тактико-спеціальне навчання. Тренування  відбулися в умовах, які максимально наближені до реальних, на різних об’єктах Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів.

У навчаннях взяли участь співробітники  Управління СБУ в Закарпатській області, оперативних та розшукових підрозділів  Нацполіції, Нацгвардійці, прикордонники, військовослужбовці ЗСУ, представники УДСНС в Закарпатській області, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Учасники масштабного навчання посилили рівень міжвідомчої взаємодії із запобігання диверсійним та терористичним загрозам на об’єктах підвищеної небезпеки та в місцях масового скупчення людей.

Силовики відпрацювали комплекс заходів із нейтралізації і знешкодження умовних терористів, які, за легендою навчань,  збиралися вчинити серію терактів та диверсій на об’єктах критичної інфраструктури регіону, а також планували провокації серед мирного населення.

Під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Закарпатській області представники силових блоків Нацполіції – КОРД та роти поліції особливого призначення знешкодили загрозу. Кінологи та вибухотехніки  під час навчань продемонстрували не тільки власні навички знешкодження потенційно небезпечних предметів, але й показали, як працюють у команді зі своїми вихованцями – службовими собаками.

Головну ж роль у навчаннях виконали представники обласного підрозділу Служби безпеки України,керівництво яких у підсумку і проаналізувало дії всіх задіяних у Антитерористичній операції служб.

На високому рівні роботу правоохоронців оцінив і начальник Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття полковник Роман Ус. Він зазначив, що з поставленими задачами правоохоронці впоралися, проте на цьому зупинятися не будуть.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

You Might Be Interested In