Спортивний клуб «Спорт-Лідер» увійде до складу Закарпатської обласної Федерації бойового самбо

Спортсмени «Спорт-Лідера» отримають змогу виступати на різного роду чемпіонатах під егідою обласної Федерації бойового самбо.

Про це, під час відвідин навчальних зборів у Пилипці, домовився з віце-президентом Федерації бойового самбо України Федором Середюком меценат, Президент спортивного клубу «Спорт-Лідер» Євген Молнар. 

Про домовленість та плани на майбутнє Євген Молнар написав у своєму Фейсбуці, доповнивши розповідь тематичними фото: 

«Відвідав збори бойових самбістів, які проходять у мальовничому с. Пилипець. Дуже приємно було побачити велику кількість спортсменів, котрі не дивлячись на сезон відпочинку, працюють над самовдосконаленням і підвищенням особистої професійності!

молнар5Ну, звичайно головним мотиватором сили і бажання, як завжди виступає тренер, який вкладає в кожного спортсмена частинку себе, свого професіоналізму, спортивного і життєвого досвіду! Цією людиною є віце-президент Федерації бойового самбо України, головний тренер збірної України з бойового самбо, Заслужений тренер України з бойового самбо — Середюк Федір Миколайович, під чітким керівництвом якого проходять дані збори!

фото спортЗ Федіром Миколайовичем у мене відбулась конструктивна розмова стосовно розвитку та популяризації бойового самбо в м. Ужгород. Розповів йому стосовно наших маленьких досягнень, а саме про спортивний зал, в якому тренеруються спортсмени, проведені ряд клубних змагань, кількість спортсменів, які займаються у клубі, тренерський склад і т.д. Поспілкувались також стосовно вступу спортивного клубу ,,Спорт-Лідер‘‘ у склад Закарпатської обласної Федерації бойового самбо і змогу виступати на різного роду чемпіонатах під егідою обласної Федерації, на що отримав позитивний відгук! Рахую, що це маленька перемога всіх спортсменів, тренерів та меценатів стосовно того, що наш спортивний клуб визнали частинкою великої родини бойових самбістів!

молнар4Зобов‘язуюсь і надалі підтримувати тренерів та спортсменів на шляху підкорення нових спортивних досягнень.

P.s.: Перебуваючи у с. Пилипець був приємно вражений зміною інфраструктури за такий короткий проміжок часу: частина доріг відремонтована, а решта на етапі ремонту, нічне освітлення вулиць селища, процвітання рекреаційної зони, створення спортивно-гостинних баз для проведення зборів спортсменами..! Все це завдяки людині, яка не словом, а ділом показує відмінний результат своєї праці, а саме Василий Готра! Так тримати!»

You Might Be Interested In