Політичну подію анонсує лідер Закарпатського обласного осередку політичної партії «Соціалісти» Олексій Фазекош. Тих, хто готує провокації, голова Ради адвокатів Закарпаття закликав не перешкоджати законним правам громадян на власну думку

Цієї суботи, 21 липня,  у мукачівському готелі «Фердинанд» відбудеться конференція членів обласного осередку політичної партії «Соціалісти», лідeром якого є голова Ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош.

Почесним гостем зустрічі стане український політик, дипломат, Міністр закордонних справ України з 24 грудня 2012 року до 23 лютого 2014 року, колишній голова ОБСЄ та ОЧЕС, лідер політичної партії «Соціалісти» Леонід Кожара.  Зустріч з ним анонсував Олексій Фазекош.

«Хочу застерегти тих, хто тішить себе примарної ідеєю про зрив цієї конференції: Такого як було в Києві біля НАБУ у нас не буде. По-перше, закарпатці – люди дуже толерантні і з високою політичною культурою. Вони розуміють, що треба поважати різні точки зору та розділяти погляди інших.

До нашої партії вступають авторитетні люди, спортсмени, та правозахисники,. Всі вони мають конституційне право на свої погляди. Про конференцію ми попередили правоохоронні органи, які, я гадаю, зроблять усе від них залежне, аби унеможливити зрив обласної партійної конференції «Соціалістів». Тож, осіб з дуже низькою політичною культурою, прошу добре подумати перед тим як приходити і перешкоджати проведенню конференції», — зазначає лідeр обласного осередку «Соціалістів» Олексій Фазекош.