Набула чинності угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог

Ще один безвіз відкрився для українців

29 червня набула чинності угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог. Вона була підписана між урядами країн 5 лютого 2018 року.

Документом передбачений безвізовий в’їзд і виїзд громадян України в Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів протягом 180 днів.

Громадяни України, які мають намір в’їхати на територію Антигуа і Барбуда на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, отримують візу у найближчому дипломатичному представництві або консульській установі Антигуа і Барбуда перед в’їздом на її територію”, – розповіли в Департаменті консульської служби МЗС – інформує “Znaj.ua“.

Нагадаємо, що Антигуа і Барбуда – держава на островах Антигуа, Барбуда і Редонда в групі Малих Антильських островів у східній частині Карибського моря. Столиця і головний порт – Сент-Джонс. Площа – 442,6 км2, населення – 83,5 тис. З 1981 р. незалежна держава. Член Співдружності, Організації американських держав. Глава держави – монарх Великобританії Єлизавета II, представлена генерал-губернатором.

Послуга обробки електронної заявки нерезидента ЄС буде коштувати 7 євро для осіб від 12 років і буде діяти 3 роки. Так що оформляти її кожен раз при в’їзді в ЄС не треба буде. У цій базі дані туриста будуть аналізуватися і звірятися з базою Інтерполу.

“Ми розуміємо, що попереду ще багато роботи, однак обраний Україною напрямок забезпечує те, що Україна стане членом Євросоюзу і НАТО… Ми із задоволенням констатуємо прогрес у питанні децентралізації“, – сказав він на презентації звіту Організації економічного співробітництва і розвитку за темпами впровадження децентралізації в Україні в п’ятницю в Києві.

You Might Be Interested In