«Успішність у будь-якій сфері – буде це адвокатура, політика чи будь-що – залежить від того, як людина це сприймає», — Олексій Фазекош (ВІДЕО)

В інтерв’ю голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша відомому радіоведучому ТРК «Європа плюс» Сергію Комаровському підняли ряд актуальних питань. Про ключові напрямки українського політикуму та методи вирішення проблематики, що виникає на шляху у фахівця-універсала – далі у матеріалі

Голова Ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош побував у гостях у впливового та відомого українського радіоведучого Сергія Комаровського. Під час відвертого інтерв’ю підняли ряд важливих питань. Про багате на спогади минуле, політичні амбіції та адвокатську діяльність, яка сьогодні знову привела до політики – у розмові віч-на-віч двох впливових осіб українського простору:

«Протягом 25 років я знаходжуся у стані постійної готовності. Усе, через що я пройшов – загартувало мене, як фахівця. У період баталій під час мукачівських виборів, коли дві партії ділили місто, було застосовано найскладніші юридичні технології, і моїми опонентами були Юрій Кармазін, Роман Зварич та інші відомі юристи, які представляли інтереси Віктора Балоги. Це був час, коли я зробив старт в активну юриспруденцію. Саме тоді я почав відчувати себе представником адвокатської спільноти», – наголошує Олексій Фазекош.

«Успішність у будь-якій сфері  –  буде це адвокатура, політика чи будь-що  – залежить від того, як людина це сприймає. Я трудоголік! Для мене розвивати тему, у якій я працюю – це сенс життя. Отака в мене життєва позиція. А якщо людина рівня Інфузорії-Туфельки – то йому хоч адвокатура, хоч прокуратура – різниці немає. Тоді і результат роботи буде нульовий!» – аналізує свою біографію Голова Ради адвокатів Закарпаття.

У розмові з впливовим медійником Олексій Фазекош також розповів про те, охарактеризував нинішній стан політикуму в Україні:

«Зараз людям треба дати надію і національну ідею, бо в нас це усе прибрали. Те, що я бачу у діях сучасної влади – не дає мені, ані віри, ані любові – тобто, нічого з того, що є визначальним для України. Порошенко ж – це інтелігентна людина. Він – частина цього історичного моменту. Для України у той період він безальтернативним вибором. Якби Чорновіл був живий, то найкращим варіантом був би звісно він».

Детальні відповіді на актуальні питання дивіться у повному інтерв’ю Сергія Комаровського з Олексієм Фазекошом.

You Might Be Interested In