В Києві відбулося всеукраїнське партійне зібрання за участю представників політичної сили «За життя»

Напередодні Дня Конституції 26 червня в центрі Києва у «President Hotel» відбулося всеукраїнське партійне зібрання за участю представників політичної сили «За життя» з усіх областей України на чолі з лідером Вадимом Рабіновичем

Під час з’їзду очільник політсили окреслив головні завдання і чіткі плани на найближче майбутнє. Кожен із присутніх регіональних представників “За життя” звітував перед колегами. Закарпатську область представляв на з’їзді голова регіональної організації політичної партії “За життя” Іван Чубирко разом із головою Ужгородського районного осередку Артуром Северенчуком.

За словами Івана Чубирка, Закарпаття – край багатонаціональний і багатоконфесійний, тому в області важливо враховувати перш за все проблеми всіх представників нацменшин. Адже як відомо, мета партії “За життя” – побудова справедливого суспільства рівності вільних людей у незалежній Україні. За словами очільника Закарпатської організації ПП “За життя” Івана Чубирка, в області вже створили 16 осередків, представники вже активно працюють з громадами на місцях, адже в кожному районі є проблеми з медициною, освітою, інфраструктурою.

Вадим Рабінович під час з’їзду наголосив, що сьогодні державі та суспільству потрібна сильна, дієздатна і відповідальна влада, заснована на довірі народу і яка перебуває під постійним громадським контролем. Не народ існує для держави, а держава – для людей, її завдання – забезпечити неухильне дотримання їх законних прав. Лідер партії окреслив головні шляхи досягнення поставлених завданьЦе перш за все розробка законопроектів щодо внесення змін до чинного законодавства з питань проведення «розумної» державної політики у сфері заробітної плати, податків, пенсій, соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, забезпечення реальних умов безплатного доступу до освітніх ресурсів та системи охорони здоров’я, відновлення роботи національних виробництв з метою реалізації за доступними цінами продуктів харчування вітчизняного виробництва, збільшення кількості робочих місць і створення в Україні інвестиційного клімату, а також висування кандидатів на вибори всіх рівнів з метою забезпечення можливості участі представників партії у законотворчому процесі, організація громадських рухів з метою донесення своєї позиції до органів влади всіх рівнів.

You Might Be Interested In