ГО «Антикорупція» звернулася до правоохоронців щодо руйнації Дибою нововиявленої пам’ятки архітектури

До Ужгородської прокуратури та міськвідділу поліції Ужгорода громадська організація подала заяви, у яких описана суть правопорушення, допущеного провокатором і кумом Балоги Олегом Дибою, під час виконання ремонтних робіт на пам’ятці архітектури

Питання законності дій Олега Диби перевірять правоохоронці. Сьогодні, 23 травня, представники громадської організації «Антикорупція» направили два звернення щодо зафіксованих ними порушень процедури виконання ремонтних робіт на будівлі за адресою6 м. Ужгород, вул. Другетів, 60.

Нагадаємо, саме там кум одіозного нардепа Віктора Балоги Олег Диба демонтував автентичні елементи декору фасаду нововиявленої пам’ятки архітектури. Більше того, на історичній будівлі горе-реставратор зробив додаткову надбудову з піно-блоків, що є протизаконним.

Про факт зафіксованого  порушення норм будівництва, представники ГО «Антикорупція» повідомили до прокуратури та поліції, де діям замовника робіт мають дати правову оцінку та притягнути його до відповідальності, згідно з чинним законодавством.

У заявах описані підстави для початку розслідування за фактами правопорушень, яких допустився власник будівлі на вулиці Другетів, 60.

«Наруга над історичною пам’яткою та культурною спадщиною є насадженням ідеології варварства у його найгіршому із вживаних розумінь. Правопорушник в цинічний спосіб демонструє зневагу насамперед до історії міста Ужгорода, його історичних цінностей та до суспільної думки», – йдеться у документі, скерованому до правоохоронних органів Ужгорода.

Враховуючи викладене,  заявник просить провести перевірку виявлених ним правопорушень у процедурі виконання ремонтних робіт на пам’ятці та розпочати слідство, відповідно до норм чинного законодавства.

Текст заяв подаємо нижче:

You Might Be Interested In