У Рівному пройшов турнір з боксу пам’яті Павла Дмітрієва

Майже 150 боксерів зійшлися у поєдинках під час турніру на честь майстра спорту Павла Дмітрієва. Це 4 боксерський турнір присвячений пам’яті відомого  тренера. Протягом трьох днів змагань боксери достойно та мужньо виходили на ринг і демонстрували фахові навички під час ведення бою.

«Не обійшлось й без ужгородської команди яка була представлена в наступному складі:

Чоловіки (еліта):
Кушнаренко Георгій, Боровський Володимир — 69 кг.(тренери: Молнар С., Яблонський О.);

Молодь:
Пойда Юрій — 64 кг.(тренери: Юрош Р., Яблонський О.);

боксЮніори:
Спіжевой Ілля, Лізанець Віктор — 57 кг.(тренери: Юрош Р., Яблонський О.)

Юнаки:
Мунтян Володимир — 48кг.(тренери: Юрош Р., Яблонський О.)

Представник команди: Нергеш Віктор.

Протягом трьох днів змагань наші боксери достойно та мужньо виходили в ринг демонстрували чудові бої.

бокс2Так дійшовши до півфіналу Спіжевой Ілля поступися своєму супротивнику ставши бронзовим призером змагань. Пойда Юрій впевнено здолавши свого супротивника в попередній стадії змагань дійшов до фіналу де в видовищному та безкомпромісному поєдинку поступився своєму супротивнику за підрахунками балів суддівської бригади та став срібним призером змагань.

Особливо хочеться відзначити молодого за досвідом боксера — Віктора Лізанця, який провів три поєдинки з яких у двох переміг достроково, посупившись в фінальному бою своєму супротивнику з роздільним рішенням суддів та посів другу сходинку п’єдесталу змагань у своїй категорії!

Отож вітаємо наших боксерів з вдалим виступом на змаганнях, та побажаємо їм міцного здоров’я, наполегливості та подальшого крокування до вершин п’єдесталу!!!

Користуючись нагодою, також вітаємо з чудовим виступом та високим результатом команду с. Завидово, Мукачівського р-ну (тренер — майстер спорту СРСР Тимофіїв О.)та команду з м. Іршави (тренер — Ковач І.)!

Особливо вдячні директору ДЮСШ № 5 м. Рівного — Марчишину Юрію Тарасовичу за теплий прийом та високий рівень організації змагань!» – написав на сторінці Ужгородської федерації боксу Ігор Гладун.

Павло Дмітрієв, пам’яті якого був присвячений турнір – рівненський тренер, послідовник Анатолія Яндали. Працював та тренував у Рівному майже 50 років. За свою діяльність виховав десятків майстрів спорту, КМСів та чемпіонів різного рівня змагань. Працював в ДЮСШ №5.

За свою майже 50- річну діяльність тренер Павло Дмітрієв виховав тисячі хлопчаків.

Саме він рививав їм мужність і справжні життєві цінності. Тренер знаходив індивідуальний підхід до кожного юнака, наполегливо й методично навчав майстерності боксу. Він вважав, що бокс – як мужній вид спорту – на все життя загартовує юні характери, відтреновує волю, що у дорослому житті знадобилася багатьом. Багато вихованців тренера Павла Дмітрієва і сьогодні вдячні йому за науку мужності.