За інформацією, оприлюдненою Андрієм Німцем у мережі Фейсбук, його колишня дружина – організаторка вчорашньої провокації у центрі Ужгорода – за гроші влаштувала шоу з потерпілими для мас-медіа.

Як ми вже інформували, вчора в Ужгороді, на площі Театральна, відбулася потасовка між дівчатами-праворадикалами та учасницями акції у підтримку 8 Березня. Та без скандалу не обійшлося. У підсумку, завершилося все бійкою, а далі – опитуваннями у відділі поліції.

Сьогодні ж свою думку щодо зібрання однодумців висловив у мережі Андрій Німець, колишній чоловік організаторки акції, яка, до слова, тільки, народивши чотирьох дітей, зрозуміла, що є лесбіянкою, пише Вся Закарпатська правда.

Андрій Німець з їх спільними з Наталею Касим дітьми

 

Наталія Касим — народила чотирьох дітей, а потім стала лесбіянкою

Він назвав учорашній дебош – фарсом, який лесбіянки виконали, щоб вкотре пропіаритись:

«8 марта, унгвар 🙂

Бачив по офіційним інформаційним кіноканалам.

Це жалюгідно, на них вже навіть праворадикали не повелися.
(респект, що ігнорували бабську театральну постановку)

… Фарба?

А чи важко знайти серед неофіток секти лесбіянських феміністок дурнувату молоду кицьку, яка піде «на смерть» заради «сестер»?

Тим паче, за гроші, а якщо за ідею — це взагалі безцінна дура.

Ну, і картинку ж для грантів треба якось показати.

Особливо коли там на чолі демаршу засвітилася грантова російська лесбіянська п**да з глухого Сибіру, яка проводить майстер-класи у власній школі лесбіянок по Україні.

Яка то?

Ота жирна і нагла тупа пизда із блакитним волоссям і в рожевих окулярах.

Ну, це ж рожеві окуляри.

Коротше кажучи – на***!

Я не підтримую тупих пизд, які мені брешуть не просто в очі, а вже через офіційні канали. Я не признаю пропаганду такого типу. Я не приймаю сторону агресивних лівацьких лідерів. Я розумію, що продаватися можна по всякому — чи розумом, чи тілом, головне, щоб гроші платили. Але я не вважаю це цінним.

А ви і далі фукайте, тільки ціллю не помиліться».

Що ж насправді трапилося на площі, та чому від дій неадекватів знову страждають ужгородці – з’ясують правоохоронці. А небайдужі містяни доти уже взялися приводити площу та облитий фарбою ляльковий театр до ладу… за свої гроші і власними зусиллями!!!

Працівник театру ляльок, художник-конструктор ігрових ляльок В’ячеслав Осавальчук з власної ініціативи відчистив фасад театру ляльок від наслідків цією замовної акції.

Тандем Пересоляк-Бачинська взяли участь у лесбійському зібранні на Театральній

Не можна залишити поза увагою і те, що безпосередню участь у замовній акції брали традиційні пристосуванці.

Активіст на всі випадки життя Олександр Пересоляк та його пасія Анастасія Бачинська з подругою Ілдикою Терлецькою, теж отримали фарбою в обличчя.

Компанію активістам на всі випадки життя склала їх постійна фанатка Ілдика Терлецька

Отож, замість того, щоб заробити грошей, тепер відновлюватимуть зіпсований верхній одяг та відмиватимуть лице. Репутація ж відтепер вже точно відновленню не підлягає.

Хоча й відновлювати тут, давно вже нема чого. Нагадаємо, що у біографії Анастасії Бачинської – окрім скандальної адвокатської діяльності виділяються вимагання та отримання неправомірної вигоди. В 2014 році її взяли «на гарячому» просто під час отримання хабаря. Не кращий і її обранець Олександр Пересоляк, котрий на замовлення готовий виконати все, що завгодно: головне — узгодити суму.