Детальніше

Щоправда, зі слів нардепа, з бюджету Ющенко брав менше, аніж його наступники та попередники

Закарпатський нардеп Віктор Балога сказав, що Ющенко був найкращим, тому що менше всіх крав.

В прямому ефірі телеканалу «NEWSONE», закарпатський нардеп Віктор Балога, на запитання журналіста, хто був успішнішим президентом в Україні за часів незалежності заявив, що кращим був Віктор Ющенко, так як той найменше вкрав. Крім того, нардеп із Закарпаття стверджує, що на даний момент жодну політичну силу не можна назвати опозицією.

Нагадаємо, що з 15 вересня 2006 до 19 травня 2009 Віктор Балога обіймав посаду Глави Секретаріату Президента України Віктора Ющенка. Головною причиною своєї відставки Віктор Балога назвав свою категоричну незгоду з рішенням Віктора Ющенка вдруге балотуватися на посаду президента. В той же час «злі язики» стверджують, що Балога знав про майбутній крах свого патрона і тому перекинувся до Віктора Януковича, якому активно допомагав стати Президентом.

Досить цікавим фактом є те, що сьогодні підчас голосування до включення до порядку денного та розгляд проектів законів про Вищий антикорупційний суд (№7440, №7440-1, №7440-2, №7440-3, №7440-4) всі троє братів Балог не голосували.

За матеріалами: https://goloskarpat.info/