Заохочення від обласної організації «За життя» отримала талановита і освічена молодь Мукачева

Закарпатська обласна організація ПП “За життя” підтримує розумних і талановитих дітей

Школярі Мукачівської ЗОШ №6 отримали грошові премії від голови Закарпатської обласної організації ПП «За життя» Івана Чубирка за заслужену перемогу в обласній олімпіаді з правознавства, інформує Перший Кабельний.

  

Микола Гордубей і Богдан Кекляк – переможці обласного етапу олімпіади з правознавства (диплом І-го ступеня) та Михайло Русин – переможець обласного етапу олімпіади з правознавства (диплом ІІ-го ступеня) гідно представили свій навчальний заклад на олімпіаді.

Деякі з них будуть претендувати на участь у всеукраїнській олімпіаді. За словами досвідченого педагога-правознавця Мукачівської ЗОШ №6 Віктора Машіки, загалом в обласній олімпіаді з правознавства взяло участь шість учасників, з них 5-ро саме учні Мукачівської ЗОШ №6. Вчитель задоволений результатами хлопців і запевняє, що робитиме все для того, аби його учні отримали перемогу на всеукраїнському рівні. 26 лютого відбудуться навчально-тренувальні збори при Закарпатському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти і вже за їх підсумками двоє хлопців-переможців поїдуть у Херсон на олімпіаду всеукраїнського рівня. За успішні досягнення і перемогу голова Закарпатської обласної організації ПП “За життя” Іван Чубирко вручив школярам заслужені грошові винагороди і побажав їм подальших успіхів у навчанні і ще більше перемог.

  

You Might Be Interested In