За кермом мукачівських маршруток сидять нелегально працевлаштовані водії (ДОКУМЕНТ)

Мукачівцям слід бути надто обережними, користуючись громадським транспортом, адже вони довіряють своє життя та здоров‘я особам, котрі вже переступили рамки Закону

У мережі Фейсбук набуває резонансу питання чорної робочої сили, яка перевозить чималу кількість мукачівців та туристів, щодня наражаючи їх на небезпеку у той час, як відповідальності на них ніхто не покладе. 

Питання щодо нелегальних працівників — в Україні постає досить гостро, адже людина, котра офіційно не працевлаштована власне і відповідальності ніякої за свої дії на роботі нести не може: від неї не вимагають медогляду, її самопочуттям ніхто не переймається, і зарплатню вона отримує у «конверті», що знову ж таки перекреслює будь-які соціальні гарантії для робітника.

Документ оприлюднено у мережі Фейсбук

Якщо жодних трудових відносин з перевізником офіційно не укладено виникає маса запитань як щодо проходження медичних комісій, так і з приводу можливості здійснювати роботу з підвищеним рівнем безпеки, тобто – перевезенням людей. 

У Сумах, свого часу, така безвідповідальність влади коштувала життя та здоров‘я групи людей. Йдеться про смертельну ДТП на Сумщині, у результаті якої загинули 12 осіб. Після аварії з‘ясувалося, що водій був тверезим, але все ще перевіряється його психічний стан, адже у січні батько водія покінчив життя самогубством. Достеменно відомо, що хлопець працював на маршруті нелегально. 

У такому випадку ніякі сучасні автобуси не допоможуть.

Тож, виходить, що міським керманичам, на чолі з сином одіозного нардепа Балоги, вкотре байдуже на громадян, котрі живуть у Мукачеві, чи перебувають там проїздом.

 

You Might Be Interested In