Закарпатські брати Балоги, які себе до цього часу позиціонували, як опозиція, дружно підтримали ініціативу влади

Верховна Рада України все таки проголосувала за медичну реформу.

«За» висловилися 240 народних депутатів. Не підтримали реформу представники партій «Батьківщина», «Опозиційний блок» і «Відродження».

Медична реформа передбачає введення страхової і платної медицини, багаторівневої системи медичної допомоги та реформування системи місцевої медицини. Більшість спеціалістів схильні до того, що медична реформа приведе до скорочення закладів лікування та ще більше унеможливить отримання українцями медичної допомоги.

Варто зауважити, що ініціативу Порошенка і провладної більшості цього разу підтримало і оточення одіозного нардепа Віктора Балоги, з ним самим на чолі. Це вкотре доводить, що Балога і Ко діють виключно у власних — меркантильних – інтересах, а на решту українців, їм байдуже.

Натомість, як інформують ЗМІ, лідер «європейців» Микола Катеринчук вважає ухвалу законопроекту про медреформу – провальною і такою, що притягне незворотні наслідки:

«Згідно цієї ганебної медичної реформи лікувальна установа першої ланки має право на існування, якщо обслуговуватиме не менше 120 тисяч громадян. Відтак сотні міст мають усі шанси залишитися без власних лікарень, без можливості надати першу медичну допомогу своїм мешканцям», — заявив він ще на початку червня.